VAATA | EGERT MILDERI UUS MUUSIKAVIDEO VÕETI SUURES KURGIKASVANDUSES ÜLES VAID ÜHE VÕTTEGA!

Foto: Iris Kivisalu

Konkursil Eesti Laul 2020 looga “Georgia (On My Mind)” neljanda koha pälvinud muusik Egert Milder rõõmustab fänne uue videosingliga “Your Green Is Better”, mille autorid on lisaks Egertile endale ka Kaspar Kalluste ja Matteo Capreoli.

Verivärske laulu muusikavideo filmiti 30. augustil Harjumaal Laagri alevikus asuvas Sagro kasvuhoones, kus kasvatatakse kurke. Video teeb eriliseks asjaolu, et see võeti üles ühe võttega. “Algul tuli see laiskusest, et videot ei peaks arvuti taga kokku panema ja värve sättima,” rääkis Egert Milder Raadio 2-le antud intervjuus. “Aga ajaga ambitsioon suurenes ja lõpuks oli tegu ikkagi raskema klassi sudokuga. Tuli inimesi ajastada, keegi ei tohtinud valel ajal kaadris olla, inimesed jooksid kaamera taga ringi, et kaadrisse ei jääks ja oma positsioonile jõuaks. See oli paras ettevõtmine!”

Heatujuline pala räägib sellest, kuidas inimestele kipub tihti tunduma, et rohi paistab ikka mujal rohelisem, aga vahel jõuad siiski elus sügava äratundmiseni, et see päris kõige õigem ning lemmikum roheline on tegelikult just kõige lähemal. 

Raadio 2-s esitatud küsimusele, kas Milder võtab osa ka Eesti Laul 2021 konkursist, vastas muusik et praeguse seisuga ta seda teha ei plaani. “Toimetan paari looga, aga need pole nagu Eesti Laulu lood. “Georgia (On My Mind)” võiks vähe kauem kesta kui üks aasta. Võib-olla pole mõtet kohe suure hurraaga sellest üle sõita.” 

Eesti Laulu laval olnud klaveri kohta mainis Egert, et see läks esialgu ühte restorani, aga kuna eriolukorra ajal läksid asjad restoranide jaoks keeruliseks, siis nüüd on see tema vanemate garaažis.  

Vaata värsket muusikavideot loole “Your Green Is Better”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.