NOOR RÄPPAR AG PUISTAB AVAMEELSELT SÜDANT: MA IGATSEN HETKEL JUST SEDA!

Jaanus Saks ja AG

Räpimaastikul tegutsev räppar AG ehk Silver Orissaar on valmis saanud järjekordse uue looga. Aga oh üllatust! Sel korral ei pritsi noormees sõnu kuulipildujast, nagu tal tavaliselt tavaks on. Seekord on räppari muusaks olnud miski palju õrnem!

Räppar AG on noormees, kelle kirest muusika vastu on sündinud midagi suuremat – nimelt on saanud sellest tänaseks päevaks kogu tema elu. Võib vaid arvata, kuidas üks noor inimene ennast tunneb, kui ta suudab suure rahvamassi lava ees hüppama panna? Olgu selleks siis linna sõit tümmi saatel, või laulmine silmadest, mis on mõnikord ehk ilusamad kui taevas laiutav kuu.

Tähtis on see, et sind ära ei unustataks ning sellest tulenevalt januneb kuulajaskond pidevalt millegi uue ja teistsuguse järgi. Seda kõike teab AG aga une pealt ning lähtuvalt sellest on noormees otsustanud teha oma uue loo puhul kõrvalhüppe – räppimisest on saanud malbe laulmine ehk sündinud on selle sügise kuumim ballaad. Kuna noormees on ise öelnud, et tal kui räpparil ei ole oma stiili, siis tal tulebki teha erinevat muusikat.

“Minu uus lugu “Sind ootan” on selline sügisene ballaad. Ja kui ma aus olen, siis ma tõesti igatsen midagi. Ma igatsen aega, kui sai veel normaalselt ringi käia ning igat aevastust ei pidanud paaniliselt varjama,” puistab AG südant.

Räppar ise ütleb, et uue loo põhisõnumiks on tänapäeva suhted ning üldine igatsus ja ootus. Loole kirjutas sõnad Silver Orissaar ise ning miksimise ja masterdamise poole pealt pani õla alla Keijo Koppel. Muusikavideo, mis on filmitud drooniga, sai teoks tänu Skyline Mediale ja Vita Picturale.

Kohe video alguses torkab silma asjaolu – autos viibijatel on turvavööd kinnitamata. AG hakkab naerma ning vastab muheledes: “Ei ole kursis, kas Cadillaci puhul kehtib ka nõue, et turvavöö peaks kinnitatud olema.”

Võib vaid oletada, kuidas on möödunud viimased kuud ühe alustava muusiku jaoks. Selge on see, et rasked ajad pole AG’st mööda läinud. Mitmed kontserdid on ära jäänud ning mõned neist uude aastasse lükatud. Kõik see on aga kinkinud noormehele midagi, mis on hindamatu – aeg. “Tegelikult oli täitsa mõnus lihtsalt kodus olla, uut muusikat teha ning Netflix sodiks vaadata,” täiendab noor räppar.

Ei saa mainimata jätta, et antud loos mängib suurt rolli Jaanus Saks, kes on kunagise menubändi Põhja-Tallinna üks räpparitest. “Meil toimus Haapsalus bändilaager ning ma lasin seal juhuslikult Jaanusele antud loo demo. Tema hakkas aga midagi ümisema ning ma tundsin, et oh, see on õige värk ning seejärel suundusime juba stuudiosse, kus sai lugu purki püütud,” kirjeldab AG loo sündimise protsessi.

Muusikavideos püüab hoolika vaataja pilku aga kaunis blondide kiharatega neiu, kes naudib autosõitu räppari kõrval. AG kummutab uudishimu: “Tegu on tõesti minu enda kaaslannaga, kellel on keha pruun ja silmad nagu kuu. Vahel öösel kontserdilt koju sõites kirjutab ta mulle, et kus ma olen ning siis ma ütlen, et natukene veel. Ma arvan, et ka sellest igatsusest olen ma loo kirjutamiseks inspiratsiooni saanud.”

Selgub aga see, et AG ei suuda ega taha paigal püsida. “Tegelen hetkel oma teise albumiga ning lasen vaikselt uut muusikat välja. Võin aga kõikidele fännidele öelda, et ma olen väga palju uut muusikat lindistanud ning see lihtsalt ootab oma aega. Juba varsti tuleb aga välja täiesti uus lugu!” räägib noormees elavalt.

AG räpparina on pakkunud aga mitmel korral kõneainet. Kes ei saa noormehe stiilist aru, kes ei pea seda räpiks ning kes arvab, et tegu on lihtsalt amatööriga. “Minu looming sobib kõikidele, kes eelistavad hõbedat kullale ja nii ongi! Igaüks, kes suudab samastuda ja feelib biiti, sellele sobib ka minu muusika,” vastab AG enesekindlalt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.