VIDEO | KARL-ERIK TAUKAR BAND ANDIS TEHNOPOLI TEADUSPARGI ÕUELT VIRTUAALKONTSERDI

Kuvatõmmis: Karl-Erik Taukar Bandi virtuaalkontsert

Karl-Erik Taukar Band andis neljapäeva õhtul Tehnopoli teaduspargi õuelt Facebooki ja YouTube’i vahendusel 45-minutilise virtuaalkontserdi.

“Ma ise vaatan seda nii pidi, et parem virtuaalne kontsert kui üldse mitte kontsert,” ütles Karl-Erik Taukar ETV saatele “Ringvaade”. “Eks meil olid ju ka suured plaanid, et paneme siin Tehnopoli linnakus sügise algul suure grandioosse punkti suvele ja ootame inimesi lava ette ka, aga ühel hetkel ikkagi otsustasime üheskoos, et see ei ole võib-olla kõige mõistlikum idee,” selgitas Taukar.

Muusik kommenteeris, et kuigi kontsertide korraldamist veel ära pole keelatud, tundus praegu suure ürituse korraldamine riskantne. Taukar lisas, et tegu oli tema bändi ainsa kontserdiga septembris. 

Virtuaalkontsert toimus Tehnopol Entertainment Week’i raames. Tegemist on nädalapikkuse ürituste sarjaga, mille jooksul toimuvad ettevõtmised pakuvad rõõmu nii linnakus tegutsevatele inimestele kui ka ümberkaudsetele elanikele. Kontserdi korraldasid teadus- ja ärilinnak Tehnopol koostöös Astlanda Ehitusega.

Vaata Karl-Erik Taukar Bandi esinemist:


Esitatud laulud:

  1. “Seitse pühapäeva”
  2. “Salaja”
  3. “Need read”
  4. “Kuule”
  5. “Seitsme tuule poole”
  6. “Tähti täis on öö”
  7. “Segased lood”
  8. “Lähedal”
  9. “Vastupandamatu”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.