“REPORTERI” TOP 10 | UKU SUVISTE SINGEL “MÜÜDUD JA PAKITUD” HÄÄLETATI JUBA 9. KORDA ESIMESEKS!

Kuvatõmmis muusikavideost “Müüdud ja pakitud”

Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 käis sellel nädalal võitlus esikoha pärast Uku Suviste singli “Müüdud ja pakitud” ning 5MIINUSE & Hendrik Sal-Salleri loo “loodus ja hobused” vahel. Ülinapilt sai võidupärja lõpuks endale Uku Suviste.

Mõnusalt suvise fiilinguga “Müüdud ja pakitud” asub “Reporteri” tabelis juba 13. nädalat ning esikohti on laulul nüüd kirjas üheksa. Loo sõnad kirjutas ansambli Smilers ninamees Hendrik Sal-Saller ja viisi autorid on Karl-Ander Reismann ja Uku Suviste. Lõuna-Eestis Vastse-Roosas filmitud muusikavideo tuli välja 1. juunil, YouTube’is läheneb selle vaatamiste arv 200 000-le.

Hendrik Sal-Salleri osalusel valmis ka Eesti TOP 10 hõbemedalile hääletatud hitt – eelmise nädala liider “loodus ja hobused”, mis kuulub räpipundi 5MIINUST repertuaari. Kollektiivi liige Venelane selgitab, kuidas Sal-Saller sellesse looduspilti sattus: “Mõte Smilersiga midagi koos teha oli meil juba ammu ja mõlemapoolselt. Kui Kohver käis mu juures oma salmi lindistamas, siis ma palusin ta käest 30 sekki tualetis käimiseks ja kui tagasi tulin, siis oli ta jamminud loo peale Smilersi sõnu, mis täitsa sobisid kogu asjaga kokku. Uurisime pärast Sal-Salleri numbri ja kutsusime stuudiosse!”

Auväärsele kolmandale positsioonile maandus sel korral Jaagup Tuisu esitatud “Miinusprojekt”.


Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (4. september):

1 (2) [13] Uku Suviste “Müüdud ja pakitud”
2 (1) [2] 5MIINUST x Hendrik Sal-Saller “loodus ja hobused”
3 (5) [4] Jaagup Tuisk “Miinusprojekt”
4 UUS [1] Liis Lemsalu “Halb või hea”
5 (4) [9] SHANON “Siia ma jään”
6 (3) [5] nublu “laiaks lüüa”
7 (6) [5] Beatrice x Beebilõust “Tagi mind”

8 (7) [2] Clicherik & Mäx, gameboy tetris “Maakas”
9 UUS [1] Miljardid “Savi”
10 UUS [1] JANA feat. Kelly J “You Are Not Alone”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Esivanemate Kaja “Imed”
∙ Púr Múdd “Da Da Da”
∙ Rozell & Kalide feat. Nick Summerfield “Critical”

Järgmist pingerida saab aidata kokku panna siin.

Täpselt aasta tagasi platseerus Eesti TOP 10 esikohale kolmandat nädalat järjest nublu & gameboy tetrise megahitt “für Oksana”. Kahe aasta eest hääletati pingerea tippu ansambli Põhja-Tallinn ja muusiku Koit Toome ühine singel “Liiga noor, et mõista”, 2017. a. Grete Paia esitatud “Wasted Youth” ning 2016. aastal kuulus esikoht kollektiivi Hellad Velled kaverloole “Pidu läheb käima”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.