SULGPALL JA KUUMAD TUNDED: OUU SUVINE VIDEO ÜLLATAB TAAS!

Enigmaatiline indie-ansambel Ouu on kolmandat suve järjest saanud maha uue ning mahlase muusikavideoga, sedapuhku tempokale tantsulaulule “Arabella”.

“Suvine muusikavideo on nüüdsest meie poolt erastatud žanr,” põrutab video režissöör ning ansambli bassimees Jaan Sinka. “Ideid meil alati jagub ning tõenäoliselt ei jää “Arabella” muusikavideo meie tulevase plaadi viimaseks videosingliks.”

Bändi kitarrist ja laulja Hyrr Innokent Vainola kergitab singlilt saladuseloori: “”Arabella” ise on tegelikult päris vana lugu, mille kallal hakkasime alles hiljuti tihedamalt vaeva nägema. See lugu on meil olnud ka hiljutistel kontserditel lõpuloo rollis, mille abil saab viimast korda koos publikuga tantsides endast looma välja lasta.”

Ouu juhatuse sõnul on plaan anda välja neljas kauamängiv eesootaval sügisel. Varasemalt on bänd andnud sellel aastal välja Ruhnus filmitud singli “Mystical Island” ning ka Ruhnus aset leidnud seiklustest lähemalt pajatanud dokumentaalfilmi “Ruhnu reis ehk Eesti saare eripära”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.