GENKA & DEW8 UUS VIDEO: “MA EI OSKA KAINE PEAGA PEOL MIDAGI TEHA”

Eesti räpi raudvara Genka ja produtsent Dew8 (hääldus: Djuui) on koostööprojekti raames ilmutanud esimese videosingli “Ma ei oska kaine peaga peol midagi teha”. Lugu on pärit meeste ühiselt septembris ilmuvalt albumilt “Oleg”.

Video teeb omanäoliseks see, et tegemist on “ühe võtte videoga” ehk video on montaaživaba.

“Harjutasime näitlejatega kaks tundi enne video võtet ajastusi ehk et millal keegi peab kaadrisse astuma ja kaadrist välja minema,” selgitab Genka. “Pärast tegime umbes 15 duublit enne kui tundus, et kõik sai nii nagu plaanitud ja kellelgi sassi ei läinud,” lisab räppar.

Kogu asi filmiti üles Tartu ööklubis Maasikas enne, kui koroonapuhangud Tartu öölokaalides lahti läksid.

“Eks loo pealkiri ütleb kõik ära, millest jutt,” ütleb Genka. “Me oleme eestlased ja leiame end tihti olukordades, kus oleme kinni ja ainus võti on gin tonic või selle analoog. See on ilmselt meie geneetiline, geolokatsiooniline või repressiivse ajaloo tulem. Arvan, et paljud tunnevad sarnast tunnet nagu Oleg seal videos.”

Dew8 on biidimeister, produtsent, räppar ja videorežissöör, kes töötab koos peamiselt briti andergroundräpistaari Lee Scotti kui ka teiste briti räpparitega, tootes neile nii muusikat kui videoid.

“Dew8 on multitalent! Ta maalib, teeb riime, muusikat, videoid ja tema biidid on midagi, mida Eestis keegi teine ei tee,” iseloomustab Genka tandemikaaslast, kelle päris nimi on Siim Parisoo. Dew8 andis ka Genka plaadifirma Legendaarne Records alt välja kriitikute poolt hinnatud albumi “Ke’leti jaht” ning mees tootis Genka ja Põhjamaade Hirmu projektile 12EEK Monkeys mitmeid biite ja videoid.

Genka ja Dew8 astuvad esimest korda koos üles Eesti Hiphop Festivalil 15. augustil Elvas.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.