YASMYN AVALDAS KOOSTÖÖS KISS ’N’ THRILLIGA UUE KUUMA VIDEO LOOLE “RICH”

Yasmyn / foto: Juhani Särglep (Kiss'n'Thrill)

Yasmyn & Katri Kats / foto: Juhani Särglep (Kiss ‘n’ Thrill)

Eesti kõige badassim naisräppar Yasmyn ning elustiili bikiinibränd Kiss ‘n’ Thrill on ühendanud jõud ning üheskoos on valminud muusikavideo loole “Rich”.

Loo visuaal valmis koostöös brändiga Kiss ‘n’ Thrill, mille loojateks on Katri Katsi ning Juhani Särglep. Lisaks olid video filmimisel abiks Liisa-Chrislin Saleh, Joonas Särglep, Jan Küp ja Fankadelik Vintage. “See on kõige ägedam video, mis mul senimaani on ja ma loodan, et see ei jää meie viimaseks ühiseks koostööks,” rõõmustab laulja.

“Kui ma kuulsin selle loo instrumentaali, mis on loodud produtsent ONYXi poolt, siis ma tahtsin teha lugu, mis oleks trap. Sõnu kirjutades mõtlesin, et ma ei taha räppida asjadest, mida mul ei ole. Väga silmakirjalik on kuulda artiste räppimas rahast, naistest ja narkootikumidest, mida neil ei ole, seega mõtlesin, et teen selle üle nalja ja kirjutan sellest, mida mul tegelikult on ja mida mul pole. Ma olen rikas aga mul pole raha – toimib ju väga hästi,” avab Yasmyn loo tagamaid.

“Meie ühine koostöö sai alguse läbi Kiss ‘n’ Thrilli. Otsisime omalt poolt erinevaid tüdrukuid, kes võiks olla huvitatud meie bikiinidest, neid kandmast ja pildistamistest. Yasmyn oli üks huvilistest ja läbi selle meil tekkis mõte, et äkki teeme koos midagi suuremat ning vaatame, kuhu see teekond meid viib,” selgitab režissöör Juhani Särglep. “Kui Yasmyn tegi Holdeniga fotosessiooni, siis mul tekkiski idee, et võiks temaga koos pildistama minna. Valisin 3 aastat tagasi välja lokatsiooni, mis meenutas mulle USA filme ja stseene, kus ollakse kadunud keset kõrbe. Käisin talle välja idee ja koha, kus filmida ja pilte teha ning küsisin, kas võiks kasutada ka tema muusikat ja sealt tuli mõte kõik omavahel ühendada. Teeme siis juba muusikavideo,” täpsustab teine brändilooja Katri.

“See konkreetne projekt on näide sellest, et sul ei pea olema suur eelarve, et luua head videot. Meil oli siht silme ees ja entusiasm, ning läbi selle sündis äge koostöö ja tuli välja väga tuus projekt. Koostöö oli suurepärane, sest me kõik oleme inimestena kaasaminevad ja meil oli ühtne visioon,” täpsustab Särglep. “Yasmyn on selline, et anna talle lugu ja ta teab täpselt, mida ta teeb kaamera ees. Ta on väga autentne ning muljetavaldav naine, kes kindlasti lööb laineid tulevikus,” lisab Katri Kats.

 

Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.