I WEAR* EXPERIMENT ANDIS VÄLJA FÄNNIDE KAASABIL TEHTUD ILUST PAKATAVA MUUSIKAVIDEO

Täna ilmus fännide kaasabil tehtud muusikavideo I Wear* Experimenti värskeimale singlile “Unwind”. 9. mail näeb ja kuuleb I Wear* Experimenti Postimehe ja RGB Balticu ühisprojektis Eesti Muusika Live.

“Idee teha video fännide abiga ning selles ilusaid hetki aegluubis näidata sai alguse eelmisel suvel, kui tegime sõbrannaga sinise taeva taustal minust ühe aegluubis klipi,” räägib bändi solist Johanna Eenma video tagamaadest. “Mõtlesime, kuidas saame praegusel ajal oma fännidega koos olla ning kutsusime neid üles oma meeldivatest hetkedest meile videosid saatma. Neid tuli pea igalt mandrilt ja kokku saime väga kauni video. Arvan, et praegusesse aega kulub igasugune rõõm ja ilu vägagi ära,” lisab ta.

I Wear* Experimenti singel “Unwind” on järg Ott Tänaku filmile kirjutatud soundtrack’ile. “Tundsime, et selle loo välja andmiseks on kevad kõige parem aeg,” räägivad bändiliikmed. “Lugu annab lootust ning kõlab rahustavalt ning värskelt. “Unwind” on mõnes mõttes tuleviku meeldetuletus meile endale – et me ei annaks alla ja ei unustaks elada,” lisavad nad.

9. mail näeb ja kuuleb I Wear* Experimenti Postimehe ja RGB Balticu ühisprojektis Eesti Muusika Live.

 

Singel Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.