FRANKIE ANIMAL AVALDAS TÄNA UUE NOSTALGIAHÕNGULISE SINGLI “RESTLESS” JA KORRALDAB TÄHISTAMISEKS VIRTUAALSE ESITLUSPEO!

Frankie Animalil ilmus täna, maipühal, plaadifirma Made In Baltics (Sony Music) alt uus suvine singel “Restless”. Singli ilmumist saab koos bändiga tähistada täna toimuval virtuaalsel esitluspeol.

“Restless” esitluspidu algab kell 20.00 ning seda on võimalik jälgida Frankie Animali Facebooki lehelt. Kuulata saab bändi poolt valitud muusikat ja küsida bändiliikmetelt küsimusi. Lisaks kannab live’i enda kodulehel üle Raadio 2. Pidutsemiseks on tõesti põhjust, sest bändil täitub mais juba kaheksas tegevusaasta! Selle tähistamiseks anti koostöös Noblessneris asuva KaiF baariga välja ka värskendav suvekokteil “Restless Ruby”.

“Restless” on järg bändi eelmise aasta juunis ilmunud singlile “Playful”, mis saavutas toona Raadio 2 edetabelis kuu mängituma loo tiitli. “Mulle tundub, et me oleme “Playfuli” ja “Restlessiga” kätte saanud suuna, kuhu poole soovime kogu albumiga muusikaliselt liikuda. Veidi popilik, nostalgiahõnguline ja meie kolme nägu. Tunnen, et side meie kolme vahel on ka üha tugevam ja selle võrra on muusika ka terviklikum,” räägib bändi kitarrist Jonas Kaarnamets.

Loo kirjutas bändi bassist Jan Soovik koos Jaanika Eigoga. Jaanika on bändi jaoks alati väga lähedane inimene olnud ning loos võib lisaks Marie Vaigla vokaalidele ka tema häält kuulda. “Restless räägib suhetest. Küllap on paljudel pikka aega koosolnutel tekkinud tunne, et ei oska olla koos ja ei saa ka ilma. Olla tupikus, mis teeb rahutuks,” selgitab Marie loo sisu.

Noortebändist välja kasvanud Frankie Animal sai üldsusele tuntuks Eesti Laulul, kus 2018. aastal osaleti looga “(Can’t Keep Calling) Misty”. Bänd on esinenud mitmetel suurtel muusikafestivalidel nagu Tallinn Music Week, Positivus, Waves Vienna ja Eurosonic Noorderslag.

Kuula Frankie Animali uut suvist singlit “Restless” siit!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.