DETSEMBRIS ANNAB TALLINNAS KONTSERDI USA INDUSTRIAALMETALI VALITSEJA STATIC-X

5. detsembril astub Tallinnas klubis Helitehas üles üks maailma industriaalmetali suuri nimesid – Static-X.

Juba käesoleva aasta maikuu lõpus oma seitsmendat stuudioalbumit “Project Regeneration Volume 1” esitlev Static-X ei jäta külmaks ühtegi industriaali-fänni. Seekord on tegemist omamoodi tribüütkontserdiga, mis on pühendatud 2014. aastal elavate hulgast lahkunud bändi ninamehele Wayne Staticule. Esitamisele tulevad bändi kõige tuntumad lood läbi aegade!

Kontserdil astub üles ka teine Ameerika Ühendriikidest, täpsemalt New Yorgist pärit industriaal- ning nu-metalit viljelev punt Dope. 1997. aastal alustanud ja praeguseks kuus täispikka albumit välja andnud bänd on oma inspiratsiooni paljuski ammutanud sellistelt tegijatelt nagu näiteks Ministry, Nine Inch Nails, Kiss ja Mötley Crüe.

Kontserdikorraldaja Urban Culture Entertainmenti esindaja Tanya Koreniku sõnul on see praegusel keerulisel ajal üks hea uudis, mida oodates pisut rõõmsamal toonil eluga edasi liikuda. “Static-X on industriaalmetali legend ja nendega koos tuuritav Dope lisab kontserdile omalt poolt veelgi originaalset väärtust. Kontsert antakse Static-X’i täiskoosseisus, kuhu kuuluvad näiteks Tony Campos, Koichi Fukuda ja trummar Ken Jay. Loomulikult ei puudu lavalt ka bändi müstiline pool – “mees maskis” ehk Xer0.”

Uksed üritusele avatakse kell 19. Piletid kontserdile on saadaval alates tänasest, 30. aprillist Ticketeris.


 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.