GORESOERD ÜLLITAS VIDEOSINGLI “NÕIARING”

Eestikeelset raskemuusikat viljelev kollektiiv Goresoerd avaldas värske videosingli “Nõiaring”. Lugu on valminud koostöös Talbotist tuntud produtsendi Magnus Andre ja Soome plaadifirmaga Inverse Records.

Goresoerd on tegutsenud juba 2004. aastast. Selle aja jooksul on tormi keerutatud nii Baltikumi kui ka Euroopa tuuridel, üles astutud nii kodumaistel kui ka lähinaabrite suurimatel metalfestivalidel. Suurim neist eelmise aasta suvel Soomes, Rockfestil. Märkimata ei saa jätta ülesastumisi suurfestivalidel nagu Tuska Open Air, Devilstone Open Air ja loomulikult ka kodumaisel festivalil Hard Rock Laager. Tuuritatud on koos selliste suurnimedega nagu Napalm Death, Stam1na ja Skalmöld.

Video “Nõiaring” montaaži ja pildikeele eest vastutab Jalmar Väin, üles aitas filmida Andre Allik. Valguslahendus Cuu Clubilt ja meeleolu Tanker Brewerylt.

 

Lugu on striimimiseks üleval ka Spotifys, Apple Musicus, Amazonis, Deezeris, Tidalis. Kes soovib ekstra toetada, siis Bandcampi lehelt saab loo endale digitaalsel kujul soetada!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.