AJASTUFESTIVAL RETROBEST LÜKKUB AASTA VÕRRA EDASI

Juuni lõpus Pühajärve ääres toimuma pidanud ajastufestival Retrobest lükkub aasta võrra edasi. Festivali programm jääb samaks ja juba ostetud piletid kehtivad.

Seoses kehtiva eriolukorraga ning Vabariigi Valitsuse otsusega keelata avalikud üritused kuni juuni lõpuni, lükkub Retrobest Festival väljareklaamitud kujul järgmisesse aastasse. “Meie jaoks on inimeste tervis ja festivalilt saadav emotsioon kõige olulisem, ühineme spetsialistide arvamusega, et sel suvel ei ole mõistlik ja turvaline korraldada suuri massiüritusi,” ütles Retrobesti peakorraldaja Tanel Samm.

Viienda Retrobesti juba kinnitatud programmi tuleb kindlasti lisandusi ja nii mõnigi üllatusesineja on veel välja kuulutamata. Lisa-aasta annab võimaluse kõigil ajastusõpradel oma riidekappides tuhnida, et järgmise aasta suurim kostüümipidu varasemast veelgi võimsam oleks.

Retrobest Festival lükkub aasta võrra edasi ja toimub 2. ja 3. juulil 2021. Kõik siiani väljareklaamitud artistid esinevad järgmise aasta juubelipeol, nende hulgas Hermes House Band & Lou Bega, DJ BoBo, Sandra, JAM, 2 Quick Start, Smilers, Vennaskond, Singer Vinger, Anne Veski, Justament.

Lisa-aasta toob programmi hulgaliselt üllatusi ja pidu tuleb planeeritust veelgi uhkem, sest ettevalmistusaeg on ju kahekordistunud. Kõik ostetud piletid kehtivad järgmise aasta festivalil ning keegi ei kaota oma kohta soovitud sektoris. Korraldajad garanteerivad, et selle aasta ürituseks ostetud piletid on parima võimaliku hinnaga.

Loe festivali korraldajate täispikka pöördumist festivali külalistele: 

 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.