TRAD.ATTACK! AVALDAS SINGLI “TEHKE RUUMI!” ÕUDUSMUUSIKAVIDEO

Foto: Harry Tiits

Trad.Attacki!’i järgmise albumi “Make Your Move” teine singel on pälvinud sooja vastuvõtu, jõudes esimesel nädalavahetusel Spotify’s Eesti lugude seas 11. kohale. Nüüd on valminud loole ka ametlik muusikavideo.

Muusikavideo kandvates osades on lisaks Trad.Attack! liikmetele näitlejad Kärt Tammjärv ja Marje Metsur. Muusikavideo, mille filmimiseks toodi stuudiosse muuhulgas viis tonni mulda, režissöör on Janar Aronija ja operaator Martin Venela.

“Video on tugevaks kontrastiks laulu helgusele, rääkides õudusfilmi sugemetega loo kütkeist vabanemisest. Kui raske võib olla senistest harjumustest välja tulemine ja kui vabastav võib see olla kui kogu “õudus” läbi teha,” selgitas video lugu režissöör Janar Aronija. “Mul on hea meel, et sain sellesse psühhedeelsesse tükki ka bändiliikmed sisse pookida”.

Trad.Attack!’i neljas album “Make Your Move” on emotsionaalne ja muusikaline jõukatsumine, kui suurelt suudab üks kolmeliikmeline bänd kõlada. Albumi 11 lugu panevad naeratama – tantsima – moshima – mõtisklema – igatsema ning ei jäta külmaks ühtegi eestlast, sest oma hingelt on kõik palad seotud iidsete mälestuste ning loitsudega. Maagia, mis tuleb tumeda tümina saatel maa-alt, läbi jalgade otse alateadvusesse.

Trad.Attack!’i neljas täispikk album “Make Your Move” ilmub 17. aprillil 2020 koostöös plaadifirmaga Made In Baltics. Piletid 23. mail Saku Suurhallis toimuvale 360-kraadi produktsiooniga esitluskontserdile on müügil Ticketeris.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.