LEPATRIINU ESITLEB UUT JA TEISTMOODI LOOMINGUT – “FACE MIST”

Lepatriinu (foto: Stina Kase)

Lepatriinu ehk Triinu Paomets kutsub 21. veebruaril kell 19.00 oma uue akrüülmaalide kollektsiooni “Face Mist” ainukordsele näitus-müügile ArtDepoosse.

“Ironiseeriv ja kohati ka sisekaemuslik maalide kollektsioon “Face Mist” kujutab seda udu, milles me kombame. See udu on kui eelarvamused, hirmud ja ebakindlus ning tihtilugu just see, millesse inimestele otsa vaadates ja olukordade mõistmise puhul takerdume,” räägib Triinu Paomets. Ta lisab, et maaliseerias on kujutatud viitteist kaunist ja eriilmelist naist ning iga näo taga on suurem lugu, mida esmapilgul ei saagi märgata.

“Maalid on raamitud peegli kildudega, meenutamaks, et inimesed peegeldavad üksteist. See elu, mida elame, on meie endi loodud. On see pinnapealne või sisutühi, pöörane ja põnev?” küsib Lepatriinu.

Kuigi Lepatriinu sukeldus mõneks ajaks värvimaailma oma mõtteid visualiseerima, on inspiratsioon juba uue muusika jaoks leitud ning 2020 toob ka värsket muusikat.

ArtDepoos 21. veebruaril toimuval näitus-müügil paneb Lepatriinu oksjonile lisaks maalidele ka 2018. aastal ilmunud albumi “Treehouse” ukuleled. Suurema osa näitus-müügi tulust soovib Lepatriinu suunata heategevusse. Kunstihõngulisel õhtul tähistab Triinu Paomets samuti oma sünnipäeva.

Ürituse leht Facebookis.

Kuula Lepatriinu eelmisel suvel ilmunud eestikeelset singlit “Öökull”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.