UP THE SKY UUS SINGEL “FRANK THE FLY” NÜÜD VÄLJAS!

Up the Sky andis oma fännide ja teiste muusikalembeliste rõõmuks välja uue singli. Varajase jõulukingitusena saabuv singel “Frank the Fly” ilmus koos visuaaliguru Ingmar Järve tehtud videoga.

Uus lugu “Frank the Fly” räägib sellest, kui negatiivsus sööb sisemiselt nii, et isegi igapäevaste tegevustega toime tulemine tekitab raskusi. See olek, kus sa ei näe valgust ega kübetki positiivsust ja sind ümbritseb vaid lõputu enese loodud põrgu. See süütunne, kui oled midagi totaalselt valesti teinud ja ujud nüüd selle kõige sees, et elus püsida.

Juba sel laupäeval, 21. detsembril, astub bänd üheskoos Dagöga üles aga Tartus, Rock&Roll’i laval, et hellitada kõigi kuulajate kõrvu ja meeli. Kuuldavale tuleb nii uuemat kui vanemat bändi loomingut, esitletakse kindlasti ka verivärsket singlit.

Up the Sky on kolmeliikmeline Eesti bänd, kelle stiil on dirty-rock’ilt võtnud uue kursi synthwave/darkwave suunas. Nende suureks stiililiseks eeskujuks on kujunenud Depeche Mode.

Bändi koosseisu kuuluvad laulja ja bassist Ken Einberg, trummar Sven Seinpere ja klahvimängija Taaniel Pogga. Kolmik alustas tegutsemist 2017. aasta kevadel.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.