📸 FOTOD: MUUSIK MAREK SADAM ESITLES SOLARISE APOLLOS RAAMATUT “GRIFOON LEENU”

Teisipäeval, 17. detsembril toimus Tallinnas, Solarise Apollos muusiku Marek Sadama uue raamatu “Grifoon Leenu” esitlus, kus oli peaesinejaks muidugi grifoon Leenu ise. Vestlust vedas Sten Teppan ning üritusel esinesid ka Maia Vahtramäe, Kristjan-Robert Rebane ja Martin Trudnikov.

Raamatu “Grifoon Leenu” tutvustus:
“Hea lugeja ja mõtiskleja! See on raamat koerast nimega Leenu. Kirjutan seda sooviga jagada ühte kummalist lugu. Loodan, et nõnda jääb Leenu alati alles. Isegi kui kogu muu maailm oleks välja mõeldud, on väike grifoon tõeline. Ma pole päris kindel, kas ta sootuks pärineb meie planeedilt või kukkus siia liiga lähedalt möödunud komeedilt. Igatahes see kuidas ta hetkel minu kõrval unes nohiseb on ebamaiselt armas. Tema siirus, tõsidus ja soov elada veel üks päev. Juba esimesest hetkest, mil kohtasin seda isepäist tegelast teadsin, tal on oma missioon. Tänu temale leiavad uue kodu ehk teisedki hüljatud. Veel parem kui kedagi enam maha ei jäetakski, sest inimese ja looma usaldus on üks väga õhkõrn kunst. Kui sa seda ei mõista, jäta loom võtmata. Tegu pole mänguga. Inimesed mängivad, lemmikud elavad enda väga ausat elu. Olgu see lugu julgustuseks neile, kes kardavad võtta vanemat looma. Ärge kartke, aga teadke – see on vastutus. Grifoon magab enda kohvris, kaminas põleb tuli ja mina räägin sulle sellise loo. Marek Sadam”.

Vaata fotosid Tallinnas toimunud raamatuesitluselt: 

Raamatut esitletakse ka 23. detsembril kell 14 Tartu Kaubamaja Apollos. Samal õhtul kell 19 toimub Tartu Jaani kirikus Marek Sadama ja ansambli Sadamasild ühine kontsert “Lumest armastus”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.