LAURA PÕLDVERE & KOIT TOOME AVALDASID DUETI “SEGAMINI MAAILM”

Laura Põldvere ja Koit Toome avaldasid täna, 26. novembri hommikul ühise loo “Segamini maailm”, mis pärineb Laura detsembri alguses ilmuvalt albumilt “9 elu”.

Laura kirjutas hiljuti sotsiaalmeedias, et lugu on kingituseks kõigile neile, kes on tundnud, et enam ei jaksa. “Ka mina olen seda tundnud ja olnud selles segaduses, kust ei saa ja ei taha justkui välja saada,” mainis lauljatar. Laulu kohta lisas ta hiljem järgmist: “Ma olen nii elevil ja õnnelik, sest.. Sest see on osati ka minu enda kirjutatud. Minu enda emotsioonid ja mõtted ja tunded.”

Koit Toome rääkis raadiole Elmar antud telefoniintervjuus, et ta ei uskunud, et nad Lauraga paar aastat peale “Veronat” veel ühise singli välja annavad. “Mul on väga hea meel, et niimoodi juhtus ja ma olen väga tänulik Laurale, kes kutsus mind oma plaadile laulma,” lausus Toome, kes plaanib järgmisel aastal üle pika aja ka oma soolomaterjaliga tegelema hakata. 

Värske loo “Segamini maailm” autorid on Laura Põldvere, Kusti Lemba, Jan Hyöty, Uku Kübar ja Magnus Müürsepp. Pala salvestati Soomes, Vaasa linnas asuvas Sugar House Publishing Studios ning muusikavideo tegi Joosep Kask.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.