TANEL PADARI SINGEL “TARTUST PARIIS” JUHIB KOLMANDAT KORDA KANAL 2 SAATE “REPORTER” MUUSIKATABELIT EESTI TOP 10

Tanel Padar andis oktoobri alguses välja singli “Tartust Pariis”, mis on artisti enda sõnul esimene päriselt tema elust rääkiv laul. Pala juhib juba kolmandat korda Kanal 2 uudistemagasini Eesti TOP 10 pingerivi, kusjuures eelmisel nädalal tipus olnud Ott Leplandi lugu “Kõik mis hea” taandus seitsmendaks. 

“Täpselt kaks aastat tagasi käisin ma kihlatuga esimesel deidil. Kuna olin sel ajal kõrgendatud meedia tähelepanu all, ei olnud mõeldav kohtingut teostada Eestis, sest nii ei oleks meil teineteise seltskonna nautimisest midagi välja tulnud. Seega tuli mul täiesti hullumeelne plaan minna õhtust sööma 440-kilomeetrise autosõidu kaugusele,” on Tanel Padar meenutanud loo “Tartust Pariis” sündi.

Padari sõnul olid nad valmis riskima asjaoluga, et sellest võib saada kas elu parim reis või kõige pikemate sekunditega õhtu. “Pärast 880 kilomeetrit ja 12 tundi kestnud kohtingut saigi Tartust Pariis. “Tartust Pariis” on pühendatud sellele õhtule ning seiklusele, mis tänu selle riski võtmisele alguse sai,” ütles Padar.

Oma kolmandal tabelinädalal tõusis Eesti TOP 10-s teiseks ansambli Hellad Velled laul “Käest mind pillasid sa” ning kolmandale astmele hääletati taaskord bändi Traffic lugu “Teisiti ei saa”, mida saadab ka värske muusikavideo, mis kokku pandud eksklusiivselt bändiliikmete endi filmitud materjalist nii lava tagant, lava kõrvalt kui ka lava pealt. Videos on kasutatud viimase viie aasta kaadreid.

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (22. november):

1 (2) [5] Tanel Padar “Tartust Pariis”
2 (4) [3] Hellad Velled “Käest mind pillasid sa”
3 (3) [3] Traffic “Teisiti ei saa”
4 (6) [10] Liis Lemsalu “Kehakeel”
5 (5) [22] Grete Paia “Kinni mind püüda saa”
6 UUS [1] Revals “Õues”
7 (1) [4] Ott Lepland “Kõik mis hea”

8 (7) [2] Jaanus Saks “Vahel on hea”
9 UUS [1] Clicherik & Mäx “Gaas”
10 UUS [1] Margus Vaher & KOBRA “Nõidus”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord sööstavad võistlustulle:

  • Bourbon Sugar “Device”
  • STEFAN “We’ll Be Fine”
  • Trad.Attack! “Pass-pass”

Hääletada saab siin.

Täpselt aasta tagasi oli Kanal 2 musatabelis #1 Cityflashi ja Laura-Ly singel “Dreamin”, aastal 2017 Mikk Kaasiku & C-JAM’i “On läinud aastad” ning aastal 2016 Birgiti singel “Leekides tee”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.