MARIA STUART AVALDAS OMA TEISE ALBUMI “KOLLAAŽ”

Tartu ansambel Maria Stuart avaldas täna uue albumi “Kollaaž”. Tegu on Maria Stuarti teise kauamängivaga, millel põimuvad erineva stiili ja iseloomuga muusikapalad. Plaadi kandvateks teemadeks on lootus ja rahulolu ning meeleolud kulgevad läbi kevade, suve, sügise ja talve. Tegemist on spontaanse materjaliga, mida pole üleliia palju ja pikalt lihvitud. Laulud, mis kuulajate ette jõuavad on lihtsad, ausad ning tulnud otse südamest.

Osa albumist moodustavad lood, mis on ideest teostuseni valminud viimase aasta jooksul, kuid on ka mitmed palad, mis sahtlis koguni kümmekond aastat oma aega oodanud.

Albumil mängivad Maria Stuarti liikmed Liana Zeigo, Ragnar Häide, Margus Sekk, Hanna-Roosi Karro ja Ralf Erik Kollom. Külalistena teevad kaasa Joanna Kurvits tšellol ning räppar Vesikas.

Albumi salvestasid ja miksisid Silver Lepaste ja Elijah Ivanov Clockwork stuudios ning masterdas Minerva Pappi (Waudio). Plaadi kujunduse tegi Mario Kartezi.

Album on kuulatav Spotify’s ja erinevates digikanalites. Plaati on võimalik osta Maria Stuarti Facebooki lehe kaudu ning peatselt on see müügil ka Apollo poodides üle Eesti.

Plaadiesitluskontserdid toimuvad 2. novembril Luunja kultuurimajas (Luunja Luupaine) ja 16. novembril Võru Pubis 17. Rohkem infot leiab Facebookist.

Album Spotifys:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.