NOVEMBRIS TOIMUV HOSPITALITY ESTONIA AVALIKUSTAS KÕIK ARTISTID

Trummi ja bassi pidu Hospitality (foto: Mart Vares)

Maailma suurim trummi ja bassi pidu Hospitality tuleb 8. novembril taas Eestisse ja avalikustas täna kõik sündmusel esinevad artistid. Järgmisel kuul Kultuurikatlas toimuval peol astuvad üles Camo & Krooked, S.P.Y., Metrik, Urbandawn, Dynamite MC, Sound In Noise, MHKL & Majestim.

Hospitality Estonia toimub järjekorras neljandat korda ning korraldajate sõnul on tegemist seniaja kõige võimsama artistinimistuga. “Novembris jõuavad Tallinnasse Hospital Recordsi hetke kõige kuumemad nimed. Rohkete auhindadega pärjatud Camo & Krooked Austriast, legendaarne Metrik Suurbritanniast, S.P.Y. ja Urbandawn, kes hoiavad kõrgel Brasiilia lippu ning õhtut viib läbi Hospitality pidude mikrikuningas Dynamite MC,” räägib Kaarel Sein, üks peo korraldajatest. Sein lisab, et Sound In Noise annab samal päeval välja esimese osa oma debüütalbumist ning MHKL ja Majestim toovad eesoleval õhtul esimest korda lavalaudadele back-to-back (vastamisi – toim.) seti.

Hospitality peosarjade taga seisab tänavu 23ndat tegutsemisaastat tähistav mainekas Londoni plaadifirma Hospital Records, mille asutasid legendaarse kollektiivi London Elektricity endised ja praegused liikmed Tony Colman ja Chris Goss. Tegemist on suurima trummi ja bassi plaadifirmaga Suurbritannias, mis murrab tugevalt piire ka väljaspool kodumaad ning on pälvinud mainekal Drum & Bass Arena Awards auhinnagalal parima plaadifirma tiitli lausa kaheksal korral.

Aastal 2005 said Londonis alguse Hospitality peod, kus astuvad üles plaadifirma enda artistid ja teised hetkel kuumad elektroonilise muusika DJ-d, produtsendid ja MC-d. Peosari kogus pärast esimest, väljamüüdud sündmust kiirelt populaarsust ning on aastatega kasvanud üleilmseks brändiks, mis rõõmustab elektroonilise muusika sõpru aastaringselt nimekate artistide, võimsate produktsioonilahenduste ja huvitavate lokatsioonidega.

Hospitality Estonia toimub reedel, 8. novembril algusega kell 22.00 Tallinnas, Kultuurikatlas. Üles astuvad Camo & Krooked, S.P.Y., Metrik, Urbandawn, Dynamite MC, Sound In Noise, MHKL & Majestim. Pileteid alates hinnaga 19€ on võimalik soetada Ticketerist. Lisainfot leiab Facebookist.

Kuula: Metrik “Gravity”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.