📸 GALERII: JOHANNA RANDMANN ESITLES LOUNGE‘IS KĂ„RBES OMA DEBÜÜTPLAATI

Laulja ja laulukirjutaja Johanna Randmann avaldas mõned päevad tagasi oma esimese lĂĽhialbumi “Mina”. Neljapäeval, 10. oktoobril toimus Telliskivi Loomelinnakus asuvas lounge’is Kärbes selle plaadi esitlus ning samuti Johanna Randmanni bändidebĂĽĂĽt.

Kogumikul “Mina” on kuulamiseks kuus eestikeelset laulu, milles segamini Ĺľanrid nagu indie-pop ja folk. Helikandjal teevad kaasa mitmed muusikud, kes on Johanna omaloomingu sidunud originaalpillidel mängitud seadetega, sealhulgas akordion, kontrabass, viiulid. Vastutav produtsent on Jaanus Saks ning kogu loometöö toimus Telliskivis, RoundSound stuudios koos Keijo Koppeliga (mix & master).

Plaadiesitlusel saatis Johannat ansambel, mille kohta lauljatar ĂĽtles, et tegemist on bändi Põhja-Tallinn pillimeestega. “Kuna ma esinen ju tegelikult peamiselt ĂĽksinda, siis bändi kui sellist ei olegi mul kunagi olnud. Ja nĂĽĂĽd sõbraks saanud inimesed tulid ja aitasid hädast välja,” mainis Randmann.

Oma bändiliikmeid tutvustas Johanna Randmann MuusikaPlaneedile järgmiselt: “Bassimeest Hannes Agur Vellendit tean kooliajast. Käisime koos 21. Koolis, tema on minust mõni aasta vanem. Trummipoisi Robert Loigomiga on meil kusjuures ĂĽhine sõbranna! Aga Joosep Talumaaga tutvusin siis kui ta ka Põhja-Tallinnasse alles mõni aeg tagasi lisandus.”

Seda, kas albumi esikal Johannaga musitseerinud pilimehed teda kontsertidel ka edaspidi saadavad, Randmann hetkel ei tea, aga kindel on igaljuhul see, et neid näeb koos esinemas esmaspäevases ETV “Terevisioonis”, kus tuleb ettekandele kaks laulu – “Kodu” ja “Nii ongi lood siinpool sood”. 

KĂĽlalisesineja astus plaadiesitlusel ĂĽles ka Põhja-Tallinna ninamees Jaanus Saks. 

Vaata fotosid EP “Mina” esitlusest:

Kuula lĂĽhialbumit:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.