JOHANNA RANDMANN ESITLEB 10. OKTOOBRIL TELLISKIVI LOOMELINNAKUS LÜHIALBUMIT “MINA”

Laulja ja laulukirjutaja Johanna Randmann on valmis saanud oma esimese EP-albumi “Mina”. 10. oktoobril toimub Telliskivi Loomelinnakus asuvas lounge’is Kärbes selle värske üllitise esitlus ning samuti Johanna Randmanni bändidebüüt.

Kogumikul “Mina” on kuulamiseks kuus eestikeelset laulu, milles segamini žanrid nagu indie-pop ja folk. Helikandjal teevad kaasa mitmed muusikud, kes on Johanna omaloomingu sidunud originaalpillidel mängitud seadetega, sealhulgas akordion, kontrabass, viiulid. Vastutav produtsent on Jaanus Saks ning kogu loometöö toimus Telliskivis, RoundSound stuudios koos Keijo Koppeliga (mix & master).

Digitaalselt ilmub plaat juba 6. oktoobril, nii et enne kontserdile minekut saab laule netist kuulata ja siis neid 10. oktoobril live’is nautida. “Et pisut veel põnevam ja vaheldusrikkam oleks, siis külalisesineja Jaanus Saksaga teeme ka oma lugusid, mis meil vahepeal ilmunud ning isegi ehk neid mis ilmumata,” kommenteeris Randmann MuusikaPlaneedile plaadiesitluse kohta. 

Kontserdi algus on kell 21.00. Sissepääs on kõigile tasuta, ent kui tunned, et tahaksid siiski soovi korral toetada kontserti, siis on võimalik plaadimüügipunktis olevasse karbikesse oma panus anda!

PS! Suur soovitus – kindlasti broneerida laud ette:
http://www.karbes.ee
info@karbes.ee
+372 6008111

Kuula Jaanus Saksa ja Johanna Randmanni ühist singlit “Sõltlane”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.