APOLLO TOP 15: MUST HUNT TULI … JA MURDIS KORRALIKULT!

Augusti lõpus hakkasime MuusikaPlaneedis vahendama poeketi Apollo enimmüüdud CD-de edetabelit. Kuna eelmisel nädalal pood meile oma TOP 15 tabelit ei saatnud, siis seekord panid nad teele nimekirja, mis pandud kokku müügitulemustest ajavahemikul 30. august – 12. september. Pingerea tipus särab pop-rock bändi Must Hunt ahjusoe plaat “Oota mind ära”.

Lisaks nimiloole kõlavad Musta Hundi 12-laululisel helikandjal kõik ansambli uue koosseisu singlid nagu näiteks “Suudluskindlad huuled” ja “Tuletooja” ning ka täiesti uued senikuulmata palad.

Pundi trummar Marko Atso on kommenteerinud, et albumi loomise protsess algas juba veebruarikuus ja vältas augustini, tänu millele oli võimalik pühenduda igale loole eraldi. “Meil oli aega korralikult keskenduda nii muusikalisele kui ka kõlalisele poolele. Täname bändiga veel Keijo Koppelit, kes need sajad tunnid meiega vastu pidas ja Vahur Valgmaad, kes tegi plaadile sellise lõppviimistluse, mis on heliliselt suur samm edasi võrreldes varasemate albumitega, kus kunagi trumme olen mänginud.”

Apollo TOP 15 teisele kohale maandus Eesti Rahvusringhäälingu poolt välja antud laulu- ja tantsupeo “Minu arm” USB pulk, millelt leiab kokku enam kui 13 tunni jagu meeliülendavaid elamusi, sisaldades kaht laulupeo kontserti, tantsupeo etendust ja rahvamuusikapidu. 

Auväärne kolmas koht kuulub seekord ameeriklanna Taylor Swifti seitsmendale stuudioalbumile “Lover”, millel kõlavad lisaks plaadi nimiloole veel näiteks hitid “Me!” ja “You Need to Calm Down”.

Apollo TOP 15 (13. september):

1 Must Hunt – Oota mind ära
2 Laulu- ja tantsupidu “Minu arm” 2019 USB pulk
3 Taylor Swift – Lover
4 Kadri Voorand – In Duo with Mihkel Mälgand
5 The Swingers
6 Lana Del Rey – Norman Fucking Rockwell
7 Naised Köögis – Uhke ja vaba
8 Onu Remuse jutte 1. Loeb Tõnu Aav
9 Bullerby lapsed. Loeb Ines Aru
10 Jaak Joala – Ma joobun õnnest
11 Andrea Bocelli – Sì Deluxe
12 Puuluup – Süüta mu lumi
13 Patune Pool – Tõmban su hoovi
14 Onu Remuse jutte 2. Loeb Tõnu Aav
15 Bad Art – Pealik

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.