USA LAULJA JAMES DALTON AVALDAB SÜGISJAZZIKS UUE CD

Festivali Sügisjazz raames 18. septembril Tallinnas ja 19. septembril Tartus esinev New Jersey laulja James Dalton avaldab oma Eestist algava Euroopa-tuuri puhul kuue looga CD “Troubadours”, mida saab osta vaid kontsertidel Eestis, Norras ja Rootsis. Võrreldes plaadi 17. septembril ilmuva digiversiooniga on CD-plaadil kaks lugu rohkem – mais avaldatud singel “Sweet Son Of Mine” ning pala “When It’s Midnight Somewhere In The World” aprillis digitaalselt ilmunud albumilt “Words”, millel teeb kaasa ka Tartu kitarrist Andres Roots.

“Üks osa tänavu avaldatud materjalist on päris uus, teine aga juba aastaid oma järge oodanud,” ütles Dalton, kes lisaks laulmisele mängib plaadil ka kitarri, mandoliini ja suupilli. “Ja et see nüüd lõpuks kõik ilmunud on, saan ma ennast üle pika aja jälle päris laulukirjutajana tunda!”

Dalton on varem Eestis esinenud muuhulgas festivalidel Jazzkaar ja Augustibluus. Tema 18. septembri kontsert toimub Tallinnas Fotografiskas, 19. septembri kontsert Tartus Genialistide Klubis, kus astub lavale ka Andres Roots – esimest korda mängisid Dalton ja Roots koos juba 2007. aastal Daltoni ja Bullfrog Browni Baltikumi-tuuril ning 2016. aastal oli Dalton külaliseks ka Rootsi albumil “Winter”. Lisaks on Genialistide Klubis toimuva kontserti lõpujämmil lubanud kaasa lüüa ka inglise löökpillimängija Les Wilson.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.