RAILI LILLEORU LAUL “JUST WAVES” RÄÄGIB MÕTETE TUULUTAMISEST

Raili Lilleorg avaldas 10. septembril oma kolmanda singli “Just Waves”, mis räägib mere ääres oma mõtete tuulutamisest.

Noor muusik Raili on sel suvel avaldanud juba kaks laulu, “Elades” ja “Be Kind”. Neiu kolmas lugu on pühendatud merele, mis on justkui hea sõber, kellele oma mõtteid jagada. Raili kasvas üles Tallinnas, kus meri oli tema igapäeva elu loomulik osa. Ülikooli minnes kolis neiu aga mere äärest ära Viljandisse, kust ta märkas, kui oluline oli tema jaoks tegelikult olnud mere lähedus.

“Just mereäärsed jalutuskäigud on olnud suureks abiks mõtete korrastamise protsessis. Ma kutsun seda mõtete tuulutamiseks – meretuul puhub üleliigse mõttepuru ära ja alles jääb see, mis on tõeliselt oluline. Lai horisont aitab meeles pidada, kui pisikesed on tegelikult minu probleemid,” kirjeldab Raili oma suhet merega. Eks igal inimesel ole oma mõtete tuulutamise koht, kas siis linnas või looduses, Raili lugu on pühendatud merele.

“Just Waves” sõnade ja muusika autoriks on laulja Raili ise. Loos teevad kaasa veel Marek Talts elektrikitarril, Oskar Ilves basskitarril ning Johannes Eriste trummidel. Salvestuse, kokkumängu ja lõppviimistluse eest hoolitses Johannes Ahun.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.