LIIS LEMSALU UUS SINGEL “KEHAKEEL” ILMUS ENERGILISE TANTSUVIDEOGA

Foto: Krõõt Tarkmeel

Liis Lemsalu värske lugu “Kehakeel” pakatab positiivsest energiast ja seda kiirgab ka loo hoogne tantsuvideo. “Esimesest kuulamisest alates teadsin ma, et just sellist pala oleks mul endale vaja. Minu manager Sandra Sersant nägi veebruaris Anna Puu esitust Soome Muusikauhindadel ja tegi peale seda kõik, et me saaks selle laulu ka minu repertuaari. Lõpuks, kui soomlased andsid rohelise tule, olime me väga põnevil – selle looga oli algusest peale väga eriline tunne sees,” jagab Liis õhinal.

Tänu sellele laulule avanes võimalus teha koostööd Soome hetke hinnatuima produtsendi Jukka Immoneniga, kelle Helsinki stuudiosse lendas Liis juuni alguses eestikeelset vokaali sisse laulma. Tulemuseks on täiesti uus kvaliteet ja sound. Ka Jukka rõõmustab koostöö üle: “Mina, Anna ja kogu ülejäänud loo tiim oleme väga põnevil nähes, kuidas lugu võrratu Liisi esituses uue elu saab. Meie koostöö oli äärmiselt tore!”

Eestikeelsed sõnad valmisid Liisil kahasse meister Maian Kärmasega: “Sõnade valmimise protsess oli üsna pikk, sest ideed olid küll paigas, kuid nüansse sai e-maili ja telefoni vahendusel mõnuga põrgatatud. Tekst räägib sellest, kuidas kehakeel ütleb rohkem, kui ükski sõna või lause.” Liis seob sõnad muusikavideoga: “”Kehakeele” video on otseses mõttes sõnade visuaalne pilt. Seepärast oli algusest peale selge, et siin videos on vaja tantsu, tantsu ja veelkord tantsu ja mitte ainult niisama muusika rütmis kaasaliigutamist, vaid tasemel head koreograafiat ning punti tipptasemel tantsijaid. Värvilised joonistused, mis täiendavad videot, on peegelduseks sellest, kuidas kehakeel tegelikkuses meist välja kiirgab ja kuidas inimesed ilma rääkimata süttivad.”

“Soome muusikaturg on kordades konkurentsitihedam kui meil siin ja see lugu on end juba seal suurhiti ja mitmete auhindade laureaadina tõestanud. Usun, et ka eestlastel paneb see viis keha mõnusalt tööle! Kurioosne on, et see lugu ei tüüta ka mitmekümnendal kuulamisel ära,” saadab lauljatar singli ootusrikkalt teele.

Muusika – Jukka Immonen, Anna Puustjärvi, Knipi, Lasse Kurki
Sõnad – Maian Kärmas, Liis Lemsalu

Produktsioon – Jukka Immonen
Mix – Arttu Peljo
Master – Svante Forsback

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.