KUULA: BOURBON SUGAR TULI VÄLJA SUVISE SINGLIGA “MAKE ME FEEL”

Pärast aasta alguses toimunud koosseisuvahetust on Bourbon Sugar loonud hulga uut materjali, millest esimeseks singliks valiti rahulikult kulgev, suvine pala “Make Me Feel”. Aasta lõpus ilmuv album tuleb aga truu bändi varasemale helikeelele.

Sel suvel on bändi võimalik näha veel 3. augustil Haapsalu Piiskopilinnuses Augustibluusi pealaval, 9. augustil Rock @ Ulila festivalil Ulila Suveaias ning 16. augustil ainsa Eesti kollektiivina Karklė festivalil Leedu rannalinnas Klaipėdas.

Bourbon Sugar on psühhedeelsete mõjutustega rock & roll kvartett. Bändi helikeel on omapäraselt lai, otsinguline, värvirohke ning elav. Nagu nimigi ütleb, on bändi muusika voolav, kange, vürtsikalt magus ning ajaga aina parem. 2016. aastal värvika kitarristi Grigori Rõžuki eestvedamisel loodud bändi koosseis kerkis 2019. aasta märtsiks neljaliikmeliseks. Laulja põhikoha võttis üle 2007. aastal saatest “Eesti otsib superstaari” tuntust kogunud võimekas vokalist Taavi Peterson. Võimsa ja täpse rütmisekstiooni moodustavad bassist Meelis Niine ja trummar Kaupo Saar. Koosseis on aasta algusest saadik kirjutanud hulga uut materjali ja käsil on albumi salvestamine.

Laul Spotifys

1 vastus

  1. Anonüümne ütleb:

    Super lugu!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: