SEL NÄDALAVAHETUSEL TOIMUB JUBA KOLMETEISTKÜMNES POSITIVUS FESTIVAL

Sel nädalavahetusel, 26. ja 27. juulil toimub Ikla piiripunktist vaid 15km kaugusel Salacgrivas juba kolmeteistkümnes Positivus Festival. Üles astuvad näiteks The 1975, Royal Blood, Underworld, Disclosure (DJ set), Ewert and The Two Dragons ning paljud teised. Piletid on müügil festivali kodulehel positivusfestival.com ja Piletilevis.

Juba kolmeteistkümnendat korda toimuv Positivus Festival on olnud läbi aastate eestlaste lemmikfestivaliks lõunanaabrite juures. Sel nädalavahetusel astuvad Salacgriva mändide all üles näiteks The 1975, Royal Blood, Disclosure (DJ set), Underworld, Cut Copy, Elderbrook, Superorganism, Ivan Dorn, Husky Loops, Ewert and The Two Dragons ning paljud teised.

Festivalipass, mis tagab sissepääsu kahel festivalipäeval, on taskukohasem kui kunagi varem, makstes vaid 65€ ning pääsme hind enne festivali ei tõuse. Esinejatenimekiri aga sisaldab nii maailma tippartiste, kes ka teistel suurtel Euroopa festivalidel pealavadel esinevad – nagu näiteks The 1975, Underworld, Royal Blood, Disclosure (DJ set) – kui ka kohalikke (Baltikumi) staare ja talente alustades sellistest bändidest nagu Ewert and The Two Dragons, Very Cool People (LV), Daddy Was A Milkman (LT) ja lõpetades mitmete teiste lauljate, laulukirjutajate, räpparite ja DJdega. Nädalavahetuseks lubatakse ka suurepärast suveilma, nii et korraldaja soovitab festivalikülastajatel kaasa pakkida nii päikesekreemi, ujumisriided ja suvised peakatted.

Et festivalil käiku eriti mugavaks teha, on Positivus müüki pannud ka piletid eribussile, mis sõidab reedel, 26. juulil kell 13.00 Tallinnast Salagrivasse ning pühapäeval, 27. juulil kell 11.00 Salacgrivast tagasi Tallinnasse. Piletid eribussile on müügil Piletilevis.

👉 Osta pilet Positivusele siit

👉 Osta pilet eribussile Tallinnast Salacgrivasse ja/või tagasi.

👉 Positivus Festival 2019 ametlik playlist Spotifys: 

👉 Liitu festivaliga Facebookis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.