MILJARDID JA FRANKIE ANIMAL VIIVAD 4. JUULIL LÄBI OMA TANTSUPEO

Miljardid ja Frankie Animal viivad läbi oma tantsupeo 4. juulil sadama kruiisikai lähedal asuvas suvises menulokaalis Laev.

Marten Kuningas, Raul Ojamaa, Peedu Kass ja Kristjan Kallas ehk ansambel Miljardid esitlevad kontserdil oma äsja ilmunud lühialbumit “Imeline”. Tegemist on jätkuga bändi auhinnatud debüütalbumile “Kunagi läänes”.

“Uus lühiplaat sisaldab lugusid, mis pärinevad “Kunagi läänes” sessioonidelt, ent me ei saanud neid debüüdi ajaks piisavalt hästi kõlama. Tundus, et nad vajasid rohkem aega, sest nüüd nad tõepoolest kõlavad õigesti. Selles mõttes on “Imeline” justkui “Kunagi läänes” plaadi C-pool,” selgitab Marten Kuningas. Tegu on bändi ainsa kontserdiga Tallinnas sellel suvel.

Frankie Animal tähistab kontserdiga oma tuliuue singli “Playful” ilmumist. “Loo keskne sõnum “what do you want me to be” on meie jaoks suhestutav mitmel tasandil. Bändina, partneritena suhetes, indiviididena. See on lugu ebakindlusest ja sellest rahutusest, mida ebakindlus sinus tekitab. Samas andis näiteks Facebook “Playfuli” automaatseks tõlkeks “vallatu” – eks seal ole natuke ka seda,” kommenteeris kitarrist Jonas Kaarnamets. “See on justkui väike meeldetuletus iseendale – avada ja näidata kõiki versioone iseendast,” lisas laulja Marie Vaigla. Tegu on Frankie Animali ainsa kontserdiga Tallinnas sellel suvel. 

Pileti hind 15€
Uksed kell 21:00
Frankie Animal kell 22:30
Miljardid kell 00:00
Ajakavas võib esineda väikseid muudatusi.

Pääsmed müügil veebilehel 311.ee

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.