RAADIO ELMAR EDETABELIT VALITSEVAD JÄTKUVALT IVO LINNA, KARL-ERIK TAUKAR JA ANSAMBEL SUPERNOVA

Ivo Linna ja Karl-Erik Taukar

Juba kolmandat korda on raadio Elmar Eesti lugude edetabeli tipus Ivo linna, Karl-Erik Taukari ja ansambli Supernova ühine singel “Loomulik sarm”, mis räägib sellest, kuidas laval hakkama saada, kasutades selleks enda loomulikku sarmi ning empaatiat.

Ivo Linna on olnud tänaseks laval juba 52 aastat. See on meeletu kogemus ja arsenal, mida annab Eestis võrrelda vaid vähestega. Karl-Erik Taukar on Ivo muusika suur austaja ning temal seisab see teekond veel ees. Loomulikkus ja sarm on iga artisti jaoks olulised omadused, ilma milleta on keeruline publikuni jõuda. Muide, Iffil ilmus äsja kogumikplaat “Tundmatu Ivo Linna” ja küllap olete kuulnud, et Karl-Erik Taukar pärjati Kroonika meelelahutusauhindadel aasta seksikaima mehe tiitliga.

Elmari pingerivi teisel kohal püsib Sindis asutatud ansambli The Tuberkuloited märtsis avaldatud pala “Läänemere aknal”, mille autor on Alar Aigro. Kolmandale platsile maandus aga üllatus – oma 14. tabelinädalal tuhises kuuendalt positsioonilt pronksile Victor Crone’i eurolaul “Storm”.

Uutest tulijatest alustab alati lõbusa kollektiivi Kruuv singel “Tüdruk pika kleidiga” kohalt number kaheksa ja Vaiko Epliku “Uus tüdruk” stardib kümnendalt kohalt. Seetõttu pidid tabeliga hüvasti jätma ansambli Sobe lugu “Tiivad” ja Regati pala “Head sõnad”.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (1. juuni):

1 (1) [4] Ivo Linna, Karl-Erik Taukar & Supernova “Loomulik sarm”
2 (2) [8] The Tuberkuloited “Läänemere aknal”
3 (6) [14] Victor Crone “Storm”
4 (3) [8] Supernova “Sest on aeg”
5 (8) [2] Jüri Pootsmann “Üksinda koos”
6 (4) [4] Birgit “Silmapiir”
7 (5) [6] Liis Lemsalu “Tähed me jalge all”
8 UUS [1] Kruuv “Tüdruk pika kleidiga”
9 (9) [6] Tanel Padar “Maagia”
10 UUS [1] Vaiko Eplik “Uus tüdruk”

Võimalikud uued tulijad järgmiseks nädalaks on: 1) Synne Valtri Band “12 kuud”; 2) Miljardid “Vari”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.