RÄPPAR NUBLU LAULUSÕNAD “TÄNAKUGA TALLINN-PÄRNU KIIRTEEL” SAAVAD REAALSUSEKS!

nublu (foto: Rauno Liivand)

Räppar nublu laulis läinud aastal avaldatud loos “tmt”, et sõidab Eesti parima rallisõitja Ott Tänakuga Tallinn-Pärnu maanteel. Tänak, kes on kusjuures ka suur nublu fänn, esitas 30. juunil toimuva omanimelise Delfi rallipäeva eel muusikule väljakutse ning kutsus ta enda kõrvale kaarti lugema.

Tõsi, mehed ei jõua küll Tallinn-Pärnu maanteele, vaid kiirendavad hoopiski Tallinna Lauluväljakul, kus leiab aset järjekorras teine Delfi rallipäev Ott Tänakuga. Kuigi tänavusel rallipäeval võetakse mõõtu krosskartide sõidus, jõuab loomulikult platsile ka kuulus Toyota Yaris WRC, mille roolis Tänak demonstreerib, milleks 380 hobujõuga neljarattaline võimeline on.

Räppar nublu võttis vastu maailma ühe kiireima sõitja Tänaku väljakutse olla ühel päeval tema kaardilugeja ning istub legendaarses autos kuulsa autojuhi kõrvalistmele 30. juunil toimuval Delfi rallipäeval Tallinna Lauluväljakul. Et ka pealtvaatajad sõidust osa saaksid, saab sarnaselt legendaarsele Top Geari saatele kõike autos toimuvat helis ja pildis suurtelt ekraanidelt jälgida ning Tänakule ja värskele legendilugejale kaasa elada.

Kuula: nublu “tmt (tujud mitte tunded)”:

30. juunil toimuv Delfi rallipäev Ott Tänakuga on Tallinna Lauluväljakul toimuv kogupereüritus. Sissepääs sündmusele algab kell 13, programmi algus on kell 14. Seitsme tunni jooksul toimub programm, mille jooksul võtavad krosskardisõidus omavahel mõõtu mitmed kiirendajad.

Tänaseks kinnitatud sõitjad on:

Ott Tänak
Martin Järveoja
Marko Rohtlaan
Martin Kangur
Juss Laansoo
Kevin Korjus
Anastassia Kovalenko
Ken Torn

Pileteid Ekspress Meedia korraldatud rallipäevale on võimalik soetada Piletilevist alates hinnaga 10€ ning saadaval on ka eripiletid, mis annab võimaluse kohtuda Ott Tänakuga isiklikult. Koolieelikutele on sissepääs tasuta.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.