EESTI ALBUMITABEL: NAISED KÖÖGIS LANGESID ESIKOHALT, TIPPU TÕUSIS SAKSA ROKKBÄND RAMMSTEIN

Värske Eesti albumitabel kubiseb üllatustest. Esikümnesse jõudnud plaatidest on lausa pooled uustulnukad, lisaks leidsid kaks viisiketast tagasitee paremate sekka.

Eelmise nädala müügitulemuste põhjal on ülivõimsalt pingerea uueks esinumbriks saksa industriaalroki lipulaeva Rammstein sel kuul ilmunud seitsmes stuudioalbum, mis vallutanud juba paljude riikide albumitabelid, näiteks Soomes, Norras, Belgias ja muidugi pundi kodumaal Saksamaal.

Kahel korral Eesti albumitabelit valitsenud kollektiiv Naised Köögis asub nüüd oma kolmanda plaadiga “Uhke ja vaba” poodiumi teisel astmel ning pronksimees on Vaiko Eplik, kellel ilmus hiljuti uus CD/LP “Sireleis”.

Lisaks Rammsteinile ja Eplikule on uustulnukatest oma koha esikümnes leidnud veel Reet Linna kogumikplaat, ansambli Kaunite Aastate Vennaskond viisiketas Eurovisiooni lauludest ning 7. juunil meie kinodesse jõudva filmi “Rocketman” heliriba, kus kõlavad lood Elton Johni repertuaarist.

Eesti albumitabel (27. mai):

1 UUS Rammstein “Rammstein”
2 (1) Naised Köögis “Uhke ja vaba”
3 UUS Vaiko Eplik “Sireleis”
4 UUS Reet Linna “Eesti Kullafond”
5 UUS Kaunite Aastate Vennaskond “Eurovisiooni kaunimad laulud”
6 (4) Jaak Joala “Ma joobun õnnest”
7 TAAS Billie Eilish “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”
8 TAAS Tõnu Timm “Tõun”
9 (2) Jüri Homenja “Eesti Kullafond”
10 UUS Soundtrack – “Rocketman”

Sulgudes positsioon eelmisel nädalal

Edetabelit aitavad MuusikaPlaneedil kokku panna Tallinna poed Terminal ja Biit Me Record Store ning üle-eestiline Apollo poodide kett.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.