📷 FOTOD: VICTOR CRONE SAABUS EUROVISIOONILT TAGASI EESTISSE

Victor Crone (27) saabus teisipäeva hilisõhtul Eurovisioonilt tagasi Eestisse. Lauluga “Storm” konkursi finaalis 19. kohale platseerunud Crone lendas Tel Avivist läbi Moskva Tallinnasse üksi, sest ülejäänud Eesti eurodelegatsioon saabus siia juba pühapäeval.

Crone’il ei ole viimastel päevadel kuigi hästi läinud, sest reisi viimasel päeval kaotas ta ära oma rahakoti ja teel Tallinnasse kaotas lennufirma ära tema pagasi. Nii et siia jõudes läks laulja hotelli vaid õlakotiga.

Victor rääkis hotellis Instagrami üles laaditud videos sellest, et hoolimata kõigest veetis ta peale Eurovisiooni Iisraelis koos sõpradega kaks toredat päeva ning oma esimesel ööl Tallinnas kavatseb ta ära vaadata telesarja “Game of Thrones” neli osa.

MuusikaPlaneet sai lennujaamas Victorilt teada, et ta veedab Tallinnas paar päeva ja läheb siis veidikeseks kodumaale Rootsi. Suurt puhkamist ta endale siiski lubada ei saa, sest praegu on tegemisel tema debüütalbum, mis peaks ilmuma umbes nelja kuu pärast. Nagu juba kirjutanud oleme, läheb Crone juulis ja augustis koos Stig Rästaga kontserttuurile.

Fotod Victori saabumisest Tallinna Lennujaama:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.