HOUSE-MUUSIKA PRINTSESS NORA EN PURE KORRALDAB PÄRNU RANNAS SUURE SUVEPEO

Reedel, 5. juulil esineb Pärnu rannas, Club Sunseti välialal Šveitsi DJ ja produtsent Nora En Pure.

Tegu on meloodilise deep-house’i valdkonna maailma ühe hinnatuma tegijaga. Nora En Pure esineb suurimate elektroonilise muusika festivalide pealavadel ning on tihe külaline Ibiza peomekas ja Las Vegase superklubides.

29-aastane Nora En Pure, kodanikunimega Daniela Di Lillo, on pärit Šveitsist, kuid sündinud Lõuna-Aafrikas. Seal veedetud aastad jätsid jälje ka tema esimestesse muusikalistesse katsetustesse, nimelt hakkas ta kombineerima tribal-trummisounde ja klassikalisi instumente, lisades ka loodushääli.

Ent siis tutvus ta mitmete inimestega, kes oma isiklikes stuudiotes elektroonilist muusikat tootsid. Sealt alates pühenduski neiu deep-house’ile.

Läbilöök tuli aastal 2013 hitiga “Come With Me”, mis DJ-de seas kiirelt väga populaarseks muutus. Tänaseks on lugu Spotifys kuulatud ligi 33 miljonit korda.

Mitmed tema palad jõudsid tuntud tantsumuusika kogumikele nagu “Buddha Bar” ja saabuma hakkasid ka kutsed festivalidele.

Tänaseks ongi Nora En Pure tõusnud house-maailma tipptegijaks, esinedes üritustel nagu Tomorrowland, Ultra Music Festival ja Coachella. Tema 2017. aasta hitt “Tears In Your Eyes” oli samuti väga edukas ning naise tuurigraafik on väga tihe ka tänavu.

Suvisele üritusele lisandub esinejaid veelgi. Piletid on juba müügil Ticketeris.

Nora En Pure eelmisel suvel Tomorrowlandi festivalil:

Pärnus toimuva ürituse leht Facebookis

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.