EESTI ALBUMITABELIS ON JÄTKUVALT #1 ANSAMBLI NAISED KÖÖGIS CD “UHKE JA VABA”

Ansambel Naised Köögis juhib teist nädalat järjest Eesti albumimüügi edetabelit. Nende viisiketas kannab pealkirja “Uhke ja vaba” ning sellel leidub kümme laulu, nende seas juba tuttavad palad “Eesti sünnipäevalaul”, “Igavesti heitlike tunnete tango”, “#vingepapa”, “Kirovi tähtede all” ning aktuaalne singel “Klaara ja Veera”.

“Uhke ja vaba” on ansambli Naised Köögis kolmas helikandja, mis on valminud kahe aasta jooksul Eesti elu ja inimesi vaadates ja tähelepanekuid tehes. “Mõnd laulu tehes oleme tõmmanud oma köögiseintele hiiglaslikud valged lehed, et päeva lõpus kõik seigad ja naljakad juhtumised üles märkida. Eks iga laul tuleb selgeks vaielda, tuleb püüda üksteist üle trumbata ja intrigeerida. Meie laulutegemised meenutavad hasartset fantaasiamängu, kus kujutlusvõime saab tiivad ja igaüks püüab lauluks teha seda, millest hing haige või süda laulab,” iseloomustavad Naised Köögis oma lugude tegemise protsessi.

Albumitabeli teisele kohale maandus uue tulijana Eesti Kullafondi sarjas ilmunud Jüri Homenja kolmikplaat ning ka pronksmedalil on Eesti Kullafondi sarja kogumik – “Onu Remuse jutud ja laulud”.

Värske edetabel on seekord täielikult kodumaine.

Eesti albumitabel (21. mai):

1 (1) Naised Köögis “Uhke ja vaba”
2 UUS Jüri Homenja “Eesti Kullafond”
3 (5) Eesti Kullafond “Onu Remuse jutud ja laulud”
4 (2) Jaak Joala “Ma joobun õnnest”
5 TAAS Bad Art “Pealik”
6 (8) Propeller “40”
7 TAAS Patune Pool “Tõmban su hoovi”
8 (6) MaiGroup “Metamorphosis”
9 (3) Nedsaja Küla Bänd “Paksu metsa vahel”
10 TAAS Raul Vaigla “Better Place”

Sulgudes positsioon eelmisel nädalal

Edetabelit aitavad MuusikaPlaneedil kokku panna Tallinna poed Terminal ja Biit Me Record Store ning üle-eestiline Apollo poodide kett.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.