EESTI ALBUMITABELI ETTEOTSA TÕUSIS TÕNU TIMMI CD “TÕUN”

Eelmisel nädalal Eesti albumitabeli tipus säranud Nedsaja Küla Bändi helikandja “Paksu metsa vahel” on nüüd teiseks langenud, sest Eesti plaadipoodides läheb praegu kõige paremini kaubaks Tõnu Timmi album “Tõun”.

Tõnu Timm on teinud nalja, et peale 40 aastat kestnud kitarriõpinguid võttis ta lõpuks julguse kokku, et anda välja debüütplaat. Albumil leidub lugusid “polkast rokini” – kokku 15 muusikapala, neist 14 tema ja üks Valter Ojakääru oma. “On meloodilisi armastuslaule, kitarripoppi, isegi punki. Iga loo kohta on plaadiümbrisel lühike selgitus, miks ja kuidas ta siia plaadile sattus. Kohustuslik laul “Sul annan andeks kõik” on ka olemas, sedapuhku aga tüsedamas arranžeeringus, mille krooniks Allan Järve trompetisoolo,” kommenteerib Timm.

Nagu juba mainitud, siis Setomaa vallas tegutseva Nedsaja Küla Bändi esimene helikandja “Paksu metsa vahel” asub nüüd Eesti albumitabelis hõbemedalil ja kolmas on jätkuvalt Jaak Joala duettide plaat “Ma joobun õnnest”.

Esikümnesse mahtus seekord lausa kolm uut tulijat ja ka üks taastulija. Kes nad on, jäägu juba allolevast tabelist teie uurida. 😉

Eesti albumitabel (7. mai):

1 (2) Tõnu Timm “Tõun”
2 (1) Nedsaja Küla Bänd “Paksu metsa vahel”
3 (3) Jaak Joala “Ma joobun õnnest”
4 UUS Raul Vaigla “Better Place”
5 (4) Propeller “40”
6 (5) Queen “Platinum Collection”
7 UUS MaiGroup “Metamorphosis”
8 UUS Naised Köögis “Uhke ja vaba”
9 TAAS Anna Kaneelina “Anna Kaneelina”
10 (6) Bad Art “Pealik”

Sulgudes positsioon eelmisel nädalal

Edetabelit aitavad MuusikaPlaneedil kokku panna Tallinna poed Terminal ja Biit Me Record Store ning üle-eestiline Apollo poodide kett.

Hetke kuumim CD meie plaadipoodides, Tõnu Timmi “Tõun” on kuulatav ka Spotify’s:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.