HANNA-LIINA VÕSA MUUSIKAKOOL TOOB LAVALE MUUSIKALI “UKSED”

Juunis esietendub Hanna-Liina Võsa muusikalikooli eestvedamisel tuliuus koguperemuusikal “Uksed”, mille autoriteks on Jaagup Kreem ja Tiit Kikas ning lavastajaks Tanel Saar.

Jaagup Kreemi ja Tiit Kikase lustlik koguperemuusikal “Uksed” on avastusretk maailma, kus alguses näib kõik olevat nii selge ja lihtne. Muusikalis astub lavale sada muusikalikooli õpilast.

Muusikali kirjeldus: On pühapäeva õhtu ja kõigil lastel on magamamineku aeg. Veel hambapesu, veel unejutt, veel viimane pilk arvutisse. Kõik on nädala alguseks valmis – koolikott pakitud ja pisematel lasteaiariided ilusasti toolileenile seatud. Kuid seekord tuleb esmaspäeva hommik teistsugune….

Kõik lapsed tahavad mingil hetkel olla suured, end kehtestada ja mängida oma reeglite järgi, kuid soovidega peab olema ettevaatlik, sest ühel päeval võivad need täituda. Arusaam sellest, et koos õigustega kaasnevad ka kohustused, võib mõjuda kui külm dušš.

Koguperemuusikal “Uksed” esietendub 14. juunil kell 12.00 Vaba Laval.

Osades: Trisse Annabel Trumsi, Lucas Christopher Varema, Miina Rihanna Rõivas, Vanessa Christiansen, Airen Ernits, Sebastian Kuusk, Karl-Erik Kudu, Emma Tross, Annabel Soode, Kasper-Sebastian Silla jpt. Külalistena teevad kaasa Märten Männiste ja Oliver-Marcus Reimann.

Libreto: Jaagup Kreem
Muusika: Jaagup Kreem ja Tiit Kikas
Lavastaja: Tanel Saar (VAT teater)
Kunstnik: Pille Kose
Koreograafia: Märt Agu, Kertu Raja, Allar Valge
Kunstiline juht: Hanna-Liina Võsa
Etenduse juht: Katre Kõrts

Pääsmed müügil Piletilevis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.