EESTI LAUL 2019 SUURES FINAALIS ASTUVAD LAVALE GETTER JAANI, IVO LINNA JA ELINA NECHAYEVA

Sel laupäeval, 16. veebruaril toimuv Eesti Laul 2019 finaal kujuneb suurejooneliseks muusikapeoks, sest publiku rõõmuks astuvad Saku Suurhallis toimuval showl üles Elina Nechayeva, Getter Jaani ja Ivo Linna.

Ettevalmistused Eesti Laul 2019 laupäevaseks finaalipäevaks on täies hoos. Esimest korda astuvad Eesti Laulu finaalis võistlustulle 12 finalisti, kuid säravat meelelahutust ja üllatavaid muusikalisi lahendusi on oodata läbi terve finaali.

“Lavale astuvad väga erinevad artistid, kes kõik on Eestit esindanud ka Eurovisiooni lauluvõistlusel,” märgib Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula ja toob välja, et nii õhtuses finaalis kui ka päevases peaproovis astuvad publiku ette Elina Nechayeva, Getter Jaani ja Ivo Linna. Kas möödunud aasta võidulugu “La forza” taas esitusele tuleb ja milliseid üllatusi on finaalis veel varuks, selles osas jääb Tomi Rahula hetkel salapäraseks. “Eestimaalaste lemmikuid astub ühel või teisel moel laupäeval üles teisigi,” lisab ta.

Eesti Laul 2019 finaalis astuvad võistlustulle SISSI, Lumevärv feat. INGA, Victor Crone, Kerli Kivilaan, Xtra basic & Emily J, Kadiah, Synne Valtri, STEFAN, The Swingers, Tanja & Birgit, Uku Suviste, INGER ja Sandra Nurmsalu. Õhtujuht on Piret Krumm.

Eesti Laul 2019 finaal toimub Saku Suurhallis laupäeval kell 19, peaproov samal päeval kell 11.45. Otseülekanne Saku Suurhallist algab ETV, ETV+ ja ERR.ee portaalis kell 18.45. Finaalile eelneval õhtul, reedel kell 20 on ETV-s erisaade “Eesti laul 2019. Finaali eelõhtul”, mis annab sõna seekordsetele artistidele ja võtab kokku Eesti Laulu kirevad toimumisaastad.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.