KUULA! DJ-DUO CANDY DRIVE ANDIS KOOSTÖÖS EESTI RÄPPARITEGA VÄLJA ENERGILISE TANTSUSINGLI

Candy Drive

Tallinna DJ duo Candy Drive andis 15. augustil välja eestikeelse singli nimega “Vahet ei ole”, millel löövad kaasa kohalikud räpparid Mick Moon, Kapa, Flamma ja Kirot.

Suve algul kokku tulnud plaadikeerutajad on tänaseks välja andnud juba kolm singlit, jaganud lava tantsumuusika suurnimedega ning astuvad üles tänas alanud Weekend Festivali ametlikul järelpeol ööklubis Sunset.

“Meile usaldati äärmiselt oluline ülesanne, milleks on põhimõtteliselt festivali klousimine,” naerab Jüri Preobraženski, Candy Drive-i produtsent ja DJ, viidates pühapäeva varahommikusele esinemise ajale. “Tänutäheks otsustasime, et teeme ürituse promoks ühe energilisema eestikeelse klubibängeri. Kuna Antonio (Mick Moon) ja kompanii on mu head semud, kellega olime just Hiiumaal ka koos puhkamas käinud, siis seekord ei pidanud väärikat flow-d kaugelt otsima,” räägib Jüri vokalistide kaasamisest.

“Stuudios käis salvestamine nagu kellavärk. Kuna Jüri ja meie oleme harjunud kiirelt töötama, sai äsja loodud riimid kõigest paari salvestamiskorraga linti ja tehtud ta oligi,” muljetavad juutuberina tuntud Kaspar Kolk (Kapa) ja modellisaatest tuntud räppar Antonio Sebastian Kass (Mick Moon).

“Nagu ikka, kirjutati lüürika vahetult enne salvestamist. Kuulasime biiti, Flamma küttis esimesena ja teised toitusid energiast, mis ruumis tekkis,” kirjeldab Kiroti nime all tegutsev räppar Kristian Tori grupile omaseks saanud loomepraktikat.

Kuula ja lae värske singel tasuta alla siit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.