KÖÖMESE VÄRSKE LAUL RÄÄGIB UUEST MAAILMAST

Ansamblilt Köömes ilmus ahjusoe lugu pealkirjaga “Uus maailm”, mis salvestatud Susi Stuudios Sten-Olle Moldau meistrikäte all. Võluva taustavokaali andis loole Marilin Kongo. Singliga tähistab Köömes kümne aasta möödumist bändi esimesest kontserdist, mis anti 18. juunil aastal 2008 Saaremaal.

“Otse elust on see laul, noh! Vaatad aknast välja ja saad aru, et eladki täiega düstoopias. Maailmas, mille välja mõtlemiseks pidid, mitte väga kaua aega tagasi, head kirjanikud tõsiselt kujutlusvõimet pingutama. Hea uus ilm on käes – siin ja praegu,” vastab küsimusele “millest laul räägib?” bändi solist Aleksander “Sass” Ots.

“Selles mõttes on veidi skisofreeniline värk küll, et näiteks see uus lugu on ju ka kuulatav Spotify’s ja iTunesis ja feissaris ja juutuubis ja teabkus pilves veel. Ja sellega me seoks inimesed justkui veel kõvemini sellesse virtuaalsesse uude maailma. Tegelikult selle lauluga me tahame lihtsalt konstateerida uut maailma – mitte ise hinnanguid anda. Hinnangu las kujundab kuulaja ise,” ütleb bändi trummar Razka.

Vokaal – Aleksander Ots
Kitarr – Bent Rushmore
Kitarr – Kaspar Kaljas
Basskitarr – Martti B. Tamm
Klahvpillid – Uku Kübar
Trummid – Rasmus Nurk
Taustavokaal – Marilin Kongo
Salvestatud Susi Stuudios Sten-Olle Moldau poolt. Miks ja master: Sten-Olle Moldau ja Martti B. Tamm.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.