GETTER TEGI NIMETÜLILE LÕPU JA AVALDAS VIDEO SINGLILE “CHASING TROUBLE”

Getteri nimesaaga sai lahenduse: lauljatar võtab tagasi endise artistinime ning tema aktuaalse singli “Chasing Trouble” video ilmub juba Getter Jaani nime all.

Getter Jaani värske singel “Chasing Trouble” räägib armastusest ja jamadesse sattumisest ning peale loo ilmumist ei tulnud neid kaua oodata. Ameerika DJ ja EDM artist Tanner Petulla, kes kasutab artistinime Getter, otsustas kohtusse kaevata Getter Jaani, kes eelmisest aastast alates kasutab samuti artistinimena vaid eesnime Getter.

Nimevaidluse tõttu on viibinud ka uue loo video avaldamine, mis tekkinud olukorda arvestades lisanuks veelgi segadust ning oleks andnud ameeriklaste advokaatidele võimaluse see YouTube’ist eemaldada.

Noore fotograafi Anete Tomingu NYCis filmitud video valmis juba aprilli lõpus, kuid avaldada õnnestus see alles täna. Lahenduseks on Getteri otsus võtta segaduse vältimiseks taas kasutusele artistinimi Getter Jaani.

Ka Spotify keskkonnas on Getter tänasest leitav oma endise artistinime kaudu.

Lauljatar kommenteeris “Chasing Trouble” videot järgmiselt: “Mõte teha uue singli video New Yorgis tuli spontaanselt seoses viimase hetke otsusega sinna sõbrannale külla minna. Olen ühe korra varem NY’s käinud ja see jättis mu südamesse suure armastuse ja igatsuse selle linna järele. Jalutasime mööda New Yorgi tänavaid ja mõtlesime, et kuna tegemist on ühe minu lemmik linnaga, siis kogume kokku erinevad hetked ja paneme need “Chasing Trouble” muusikavideosse! Video on lihtne, vaba, igati minulik ja täis toredaid emotsioone! Ma väga nautisin selle tegemist! Ja nautisin ka seda, kuidas Anete, kes on video autor, esitas mulle muudkui väljakutseid, nagu näiteks tantsida metroopeatuses  tänavatantsijatega ja lihtsalt improviseerida!”

Vaata videot “Chasing Trouble”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.