ANSAMBEL BOMBILLAZ ANDIS INDIAS VÄLJA PLAADI

Legendaarsel Maarjamaa maailmamuusika ansamblil Bombillaz ilmus India plaadifirma Roots of Pushkar Records alt uus kauamängiv nimega “Dillaram”. Album, mis nägi Indias ilmavalgust juba jaanuarikuus, on nüüd peagi limiteeritud koguses saadaval ka kodumaistes plaadipoodides.

Bombillaze frontman KillBaba ütleb helikandja iseloomustamiseks järgmist:

“Kuna “Dillaram” on eelkõige mõeldud ikkagi India muusikasõprade tarvis, siis võib plaadil kuulda ka mõnevõrra teistsugust Bombillazt kui meie Eesti fännid senini ehk harjunud armastama. Kauamängival on vaid üks eestikeelne lugu (“Dillaram”, plaadi nimilugu) kuid selle-eest on kuulajal võimalik tantsida pööraste Rajasthani folkrütmide saatel või unustada ennast mõnusasse, meditatiivsesse sanskritikeelsesse mantrafusioni pilve. Samas on plaadil siiski piisavalt ka vana head, pöörast ja äratuntavat Bombillazt kogu oma vürtsises reggaefunk soustis.”

“”Dillaram” on meie esimene samm India muusikaturu avastamisel ja nagu aeg näitab… ei jää see kindlasti viimaseks! Midagi head on sellest munast juba kooruma hakanud.”

1 vastus

  1. 24. apr. 2018 @ 12:35

    […] Legendaarsel Maarjamaa maailmamuusika ansamblil Bombillaz ilmus India plaadifirma Roots of Pushkar Records alt uus kauamängiv nimega “Dillaram”. Album, mis nägi Indias ilmavalgust juba jaanuarikuus, on nüüd peagi limiteeritud koguses saadaval ka kodumaistes plaadipoodides. Bombillaze frontman KillBaba ütleb helikandja iseloomustamiseks järgmist: “Kuna “Dillaram” on eelkõige mõeldud ikkagi India muusikasõprade tarvis, siis võib plaadil kuulda ka mõnevõrra … Loe edasi ANSAMBEL BOMBILLAZ ANDIS INDIAS VÄLJA PLAADI → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: