GRETE PAIA TEGI PLAADIFIRMAGA MOONWALK LÕPPARVE

Lauljatar Grete Paia teatas 23. aprillil oma Instagrami kontol, et on lõpetanud koostöö plaadifirmaga Moonwalk.

Grete kirjutas:

“FAREWELL, MOONWALK

2012. aastal, mil liitusin Moonwalk Agentuuriga, ei osanud ma ettegi kujutada, kui pöörane ja emotsiooniderohke see seiklus saab olema.

Aitäh, Sven ja Tambet, et olete mulle viimased 6 aastat justkui pere eest olnud, mind õpetanud, julgustanud, suunanud ja mulle toeks olnud. Tänu teile kahele sain ma artistina 2013. aastal nö suures plaanis jalad alla ja olen teile selle eest igavesti südamest tänulik.
Küll aga on elus ikka etapid ning muutused ja edasiliikumised on aeg-ajalt vajalikud / möödapääsmatud.
Tunnen, et minul on nüüd aeg pesast välja lennata ja enda nägu muusikuna otsima asuda.

PS! Palju põnevat on siiski peatselt tulemas!

Kuigi uudis tuli mõnevõrra üllatusena, valmis juba Grete Paia viimane, 2017. aasta augustis avaldatud singel “Wasted Youth” ilma Sven Lõhmuseta. Nimelt loodi laul eelmisel kevadel Music Estonia poolt korraldatud laulukirjutajate laagris koos Hugo Martin Maasika ja Soome meloodiakirjutaja Axel Ehnströmiga. Hiljem liitus nendega ka Kris Evan Säde, artistinimega Futuristik.

“Mul on hästi põnev aeg muusikuna, ma kompan siin-seal ja leian aina enam oma õiget nägu,” mainis Paia eelmisel suvel raadiole Sky Plus antud intervjuus. “Hea meelega teeks poistega veel edasi koostööd, tundub, et meil sujub see asi.”

Kas just nende muusikutega neiu koostööd jätkabki või on tema tegemistes puhumas täiesti värsked tuuled? Igaljuhul, höiame 22-aastasele Saaremaalt pärit lauljatarile pöialt ning jääme uut materjali ootama! 🙂

Lõpetuseks kuulakem Grete Paia 2013. aastal plaadifirma Moonwalk alt ilmunud debüütsinglit “Päästke noored hinged”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.