CODE ONE’I HITT “VIKERKAAR” SAI UUE, LADINAPÄRASE KUUE

Eesti-Kuuba esimene muusikaalane koostööprojekt “Code One akustiline feat. Elina Hokkanen” on jõudnud esimese muusikavideoni.

Tänaseks 20 aastat tagasi ilmavalgust näinud laulu “Vikerkaar” uusversioon salvestati ja ka filmiti Havannas. Värske, ladinahõngulise muusikalise arranžeeringu on loonud laulu autor Mikk Targo ja Carlos Puig Battle, video režissööriks ja produtsendiks Hindrek “Masa” Maasik.

Kokku salvestatakse Kuuba stuudiomuusikutega 12 ansambli Code One parimat laulu, mis oma kuumade rütmidega toovad meie muusikamaailma päikeselist, puusanõksutavat, positiivset vibratsiooni. Salvestused toimuvad Havannas, Bayamos ja Tallinnas.

Eestikeelseid uusi versioone lauab Elina Hokkanen ja hispaaniakeelseid Kuuba oma “Ivo Linna” – Jesus Montero Ramirez.

Mõnusat äratundmisrõõmu!

1 vastus

  1. 11. apr. 2018 @ 10:34

    […] Eesti-Kuuba esimene muusikaalane koostööprojekt “Code One akustiline feat. Elina Hokkanen” on jõudnud esimese muusikavideoni. Tänaseks 20 aastat tagasi ilmavalgust näinud laulu “Vikerkaar” uusversioon salvestati ja ka filmiti Havannas. Värske, ladinahõngulise muusikalise arranžeeringu on loonud laulu autor Mikk Targo ja Carlos Puig Battle, video režissööriks ja produtsendiks Hindrek “Masa” Maasik. Kokku salvestatakse Kuuba stuudiomuusikutega 12 ansambli Code One … Loe edasi CODE ONE’I HITT “VIKERKAAR” SAI UUE, LADINAPÄRASE KUUE → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: