LEPATRIINUGA KOHVILE?

Särtsakas naisartist Lepatriinu ehk Triinu Paomets avaldas täna uue videosingli “Coffee Break” oma sügisel ilmuvalt albumilt “Treehouse”.

“Coffee Break” räägib tänapäeva ühiskonnast, mis Lepatriinu arvates on liiga pinnapealseks muutunud. “Väga palju pööratakse tähelepanu just välimusele, mitte sisule, mille tõttu neiud võivadki hakata arvama, et ilma meigita ei saa toidupoodi minna,” kommenteerib Triinu Paomets.
Laul räägib aja maha võtmisest ja endale hetke andmisest, et hoomata – elus on olulisemaid asju, kui see, mis vaid silmale tundub.

Loole “Coffee Break” tehti koostöös Aarto Hiiemaaga ka muusikavideo: “Kuna lugu ise on üsna temperamentne, sai video jaoks inspiratsiooni võetud nii 60ndatest ja samas tulevikku vaatavast futurismist.”

Uuel albumil “Treehouse” saab olema 10 lugu ning üllatab varasemast teravmeelsema ja eklektilisema hoiakuga – hingelisest indiest kuni tantsulise popini välja.

Lepatriinu sai muusikakarjäärile hoo sisse Noortebänd 2016 konkursilt ning tänavu nomineeriti Eesti Muusikaauhindadel lausa kahes kategoorias: aasta indie album ja aasta debüütalbum. Ühtlasi kuulub Lepatriinu eelmisest aastast ka No Angel Records’i artistide nimistusse.

Lauljatari saab näha ja kuulda juba sel nädalal Tallinn Music Weeki raames 6. aprillil Von Krahlis ning 7. aprillil Stella Soomlais Studios.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.