JÜRI POOTSMANN ON TAAS KANAL 2 MUUSIKATABELI JUHT!

Pärast nädalast pausi on Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabeli Eesti TOP 10 kõige magusama positsiooni enda alla haaranud Jüri Pootsmanni lugu “Vihmapiisad päikest täis”.

Jaanuaris lõpus avaldatud singel, mis valmis 23-aastasel Pootsmannil koostöös Sten Šeripoviga, on nüüd Kanal 2 tabeli vallutanud neljal korral. Nagu me Jüri juba mitmel korral tsiteerinud oleme, räägib laul sellest, “kui kaks inimest on omavahel leidnud täiusliku armastuse – selllise tunde, mil oled järsku nii õnnelik, et avastad, et ei oota enam midagi, loeb ainult praegune hetk. Võib-olla ainult korraks, kuid näib, et maailm on valmis.”

Auväärsele hõbemedalile jõudis suurel reedel Ott Leplandi popballaad “Aeg”, mis kerkis oma seitsmendal tabelinädalal kolm kohta ülespoole ning pronksmedal kuulub eelmise nädala esinumbrile – Põhja-Tallinna palale “Tagavaraplaan”.

Edasipääsevas TOP 7-s on taas ainsa nais(soolo)lauljana esindatud Liis Lemsalu “Püüab meid”, mis hääletati seekord kuuendaks. Muideks, Liis vihjas hiljuti Instagramis, et temalt on peagi uut materjali oodata – jääme ootele!

Kanal 2 saate “Reporter” edetabel Eesti TOP 10 (30. märts):

1 (2) [5] Jüri Pootsmann “Vihmapiisad päikest täis”
2 (5) [7] Ott Lepland “Aeg”
3 (1) [2] Põhja-Tallinn “Tagavaraplaan”
4 (7) [15] Tanel Padar “Soovin head”
5 (3) [6] Alen Veziko “Unustus”
6 (4) [17] Liis Lemsalu “Püüab meid”
7 (6) [12] Smilers “Anna mulle tuld”

8 UUS [1] Öed “Ära käpi mind”
9 UUS [1] Lemon Fight feat. Jessica Reynoso “Stronger”
10 UUS [1] Merit Männiste feat. Brad Jurjens “Hei, palun peatu!”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord on nendeks:

  • Cityflash “Fukk the Haters”
  • Lexsoul Dancemahine “Domingo”
  • Margus Vaher & Peter Põder” Sinuga”

Hääletada saab “Reporteri” kodulehel.

Lõpetuseks väike meenutus selle kohta, et täpselt aasta tagasi valitses Kanal 2 musatabelit Terminaatori “13 sammu” ja aastal 2016 Kerli “Feral Hearts”. 🙂

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.