KUULA ANSAMBLI ELUIIL LUGU UNISTUSTE POOLE PÜÜDLEJATELE!

Kollektiiv Eluiil, milles kirjutavad ning produtseerivad muusikat Elis Loik (tegev ka koosseisudes Etnopatsy, Ott Lepland kvartett jt) ja Andres Nirk, tuli välja muusikavideoga ingliskeelsele laulule “Freedom”.

Elis Loik kommenteeris MuusikaPlaneedile: “Lugu räägib igast inimesest, kes oma unistuste poole püüdleb ja võiks anda hoogu juurde ka neile, kes alles mõtlevad, et võiks oma elus ise ohjad haarata. Elada oma äranägemise järgi ja teha just neid asju, mis meid õnnelikuks teevad – teekond selle vabaduseni ei pruugi olla lihtne, aga iga saavutus on ülimagus. Ka videos kujutavad helesinised õhupallid ideid, mõtteid ja soove, mille elluviimiseks peame läbima igasugu radu, mis ei pruugi üldse lihtsad olla, aga mida aeg edasi, seda ladusamaks läheb teekond, kuni lõpuks saabub õige aeg ja needsamad mõtted pääsevad vabadusse. Üks asi viib teiseni, tuleb vaid alustada.”

  • Salvestus, mix, master: Lakeside Sound (Henrik Veeäär)
  • Filmis: Markus Sein (Markus Sein Photo&Media)
  • Monteeris: Martin Allmaa
  • Näitlejanna: Hanna Sein

1 vastus

  1. 31. märts 2018 @ 8:52

    […] Kollektiiv Eluiil, milles kirjutavad ning produtseerivad muusikat Elis Loik (tegev ka koosseisudes Etnopatsy, Ott Lepland kvartett jt) ja Andres Nirk, tuli välja muusikavideoga ingliskeelsele laulule “Freedom”. Elis Loik kommenteeris MuusikaPlaneedile: “Lugu räägib igast inimesest, kes oma unistuste poole püüdleb ja võiks anda hoogu juurde ka neile, kes alles mõtlevad, et võiks oma elus ise ohjad … Loe edasi KUULA ANSAMBLI ELUIIL LUGU UNISTUSTE POOLE PÜÜDLEJATELE! → […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: