RÄPPAR HIZY STONE LASEB SÕBRAPÄEVAKS VÄLJA UUE ALBUMI “ONE WORLD ONE LOVE”

Elevandiluurannikult Eestisse põgenenud räppar Hizy Stone laseb sõbrapäevaks välja uue albumi “One World One Love”.

Seitsmest loost koosnev räppari teine plaat “One World One Love” ilmub 14. veebruaril kõigil digitaalsetel platvormidel. Praegu saab seda ette tellida Amazonist ja iTunes’ist.

Elevandiluurannikul sündinud Hizy Stone tunnistab, et tunneb juba lapsepõlvest saati suurt huvi hip-hop muusika vastu. Lüürilises mõttes on albumi “One World One Love” teemad justkui räppari flashback eelmise albumi, 2016. aastal avaldatud “Peace & Love” juurde. Igas loos on tunda tema isiklikke läbielamisi, ta laulab rassilistest eelarvamustest, rahust kogu maailmas ning üksteisemõistmisest.

Loo “No to Slavery” tekst põhineb tõsielu ainetel, mis räägib kaasaegsest orjusest ning sellest et inimene ei ole ese, mida saab osta. “One World One Love” kutsub meid kõiki olema tolerantsed üksteise vastu, kuna sündides ei vali keegi iseendale ei kodumaad ega nahavärvi. “Encore” on pühendatud noorpõlvele ja “Take My Five” on Hizy Stone’i omapärane pöördumine ülemaailmsele hip-hop kommuunile.

Eelseisva plaadi ilmumise ootuses avaldab Hizy Stone ka värske prantsuskeelse muusikavideo “Vie Ta Vie” (eesti keeles “Ela oma elu”).

Albumil “One World One Love” kõlavad lood:

1. “Vie Ta Vie”
2. “One World One Love”
3. “Take My Five”
4. “No to Slavery”
5. “Gangsta Rap”
6. “Encore”
7. “Integration”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.