KANAL 2 MUUSIKATABELIT EESTI TOP 10 VALITSEB TANEL PADARI “SOOVIN HEAD”

Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” vaatajad on taaskord koostanud muusikatabeli Eesti TOP 10, mille liidrikohalt leiame neljandat korda Tanel Padari singli “Soovin head”.

Padar avaldas loo 14. detsembril 2017 ning selle autorid on lisaks temale endale veel Sebastian Kirchner ja Johanna Eendra. Lugu pärineb lühialbumilt “Parem veelgi”, mis paikneb hetkel Eesti albumitabelis positsioonil #9. Muideks, singel “Soovin head” on lisaks Kanal 2-le praegu esikohal raadiotes Tre ja Ring FM.

Eesti TOP 10-ne hõbemedalile hääletati taas Stig Rästa lugu “Home”, mis asub laupäeval võistlustulle Eesti Laulu esimeses poolfinaalis. Stig kirjutas loo koos Fred Kriegeriga ja seda on YouTube’ist kuulatud üle 91 000 korra.

Juba 25-ndat nädalat (!) on paremate seas Grete Paia “Wasted Youth”, kuid väsimusmärkidest on asi kaugel – lugu tõusis nädalaga kaks astet üles, kolmandaks.

Kanal 2 saate “Reporter” edetabel Eesti TOP 10 (9. veebruar):

1 (1) [8] Tanel Padar “Soovin head”
2 (2) [5] Stig Rästa “Home”
3 (5) [25] Grete Paia “Wasted Youth”
4 (6) [3] Põhja Konn “Mängivad pillid, kuu on vees”
5 (4) [10] Liis Lemsalu “Püüab meid”
6 (3) [5] Smilers “Anna mulle tuld”
7 UUS [1] Revals “Kirjad ääremaalt”

8 UUS [1] Antsud “Kodumaa”
9 (7) [2] Elina Nechayeva “La Forza”
10 UUS [1] Janne “Confession”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord on uuteks tulijateks:

  • DND “Rong”
  • Miljardid “Tule koju”
  • Ott Lepland “Aeg”

Hääletada saab “Reporteri” kodulehel.

Täpselt aasta tagasi juhtis pingerida Karl-Erik Taukari singel “Lähedal”.  Kaks aastat tagasi oli aga tipus Gertu Pabbo esitatud “Miljon korda”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.