MILLINE NÄEB VÄLJA UUENDUSKUURI LÄBINUD RAADIO ELMAR KOOSTATUD VÄRSKE EESTI LUGUDE EDETABEL?

Raadios Elmar tutvustati eelmisel nädalavahetusel Eesti lugude edetabelis kehtima hakanud muudatusi, millest ka meie kirjutasime. Sel laupäeval, 9. detsembril läks uuenenud reeglitega pingerivi esimest korda eetrisse ja loomulikult oli huvitav teada saada, kui palju tabeliseis tänu uuendustele muutus.

Kuigi eelmises saates esitletud uued tulijad Fred Rõigas ja Ans. Andur esikümnesse ei pääsenud, siis juba tuttavate laulude positsioonid on TOP 10-nes täielikult pea peale pööratud. Kahel korral liidripositsioonil peesitanud Patune Pool langes singliga “Tahan ma” neljandaks ning võidupärg kuulub viiendat korda Ivo Linna laulule “Saame kokku”.

Liis Lemsalu uuelt stuudioalbumilt “+1” pärit pala “Püüab meid” tuhises kaheksandalt platsilt teiseks ja Karl-Erik Taukari “Ei” vahetas kuuenda positsiooni kolmanda vastu.

Aga muudatused ei toimunud ainult esikolmikus – üllatusi pakkusid ka ansambel Põhja-Tallinn, kelle “Linnalapsed” kukkus pronksmedalilt kaheksandaks ja kollektiiv REVALS, kes kerkis looga “Jumal elab pealinnas” kümnendalt kohalt viiendaks.

Nagu juba mainitud, siis uusi tulijaid selles tabelis pole, aga ehk läheb paremini seekordsetel üritajatel. Järgmisesse tabelisse loodavad sisse murda Mick Pedaja lugu “Avaimus”, mis pühendatud Eestimaa metsadele ning kollektiivi Pärl singel “Püüa mind kinni”.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (9. detsember):

1 (2) [10] Ivo Linna “Saame kokku”
2 (8) [2] Liis Lemsalu “Püüab meid”
3 (6) [4] Karl-Erik Taukar “Ei”
4 (1) [7] Patune Pool “Tahan ma”
5 (10) [5] Revals “Jumal elab pealinnas”
6 (4) [12] Kalle Sepp & Locomotiiv “Mäng”
7 (5) [13] Marju Länik “Süda silmades”
8 (3) [6] Põhja-Tallinn “Linnalapsed”
9 (9) [14] Liis Lemsalu “Ei peatu”
10 (7) [3] Merit Männiste “Tähevärav”

Täpselt aasta tagasi püsis Elmaris liidrikohal Jüri Pootsmanni esitatud “Täna”. Seda pala sai eelmisel nädalavahetusel Eesti lugude edetabelit tutvustades juba kuulatud, seega piilume, mis toimus kuumas kümnes täpselt kaks aastat tagasi – toona oli liidriks Smilersi “Et Sa teaks”:

1 vastus

  1. 10. dets. 2017 @ 18:33

    […] Raadios Elmar tutvustati eelmisel nädalavahetusel Eesti lugude edetabelis kehtima hakanud muudatusi, millest ka meie kirjutasime. Sel laupäeval, 9. detsembril läks uuenenud reeglitega pingerivi esimest korda eetrisse ja loomulikult oli huvitav teada saada, kui palju tabeliseis tänu uuendustele muutus. Kuigi eelmises saates esitletud uued tulijad Fred Rõigas ja Ans. Andur esikümnesse ei pääsenud, siis juba tuttavate … Loe edasi MILLINE NÄEB VÄLJA UUENDUSKUURI LÄBINUD RAADIO ELMAR KOOSTATUD VÄRSKE … […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: